تاریخ انتشار M. Night Shyamalan’s Trap مشخص شده است

برادران وارنر همراه با اعلام برخی از تاریخ‌های انتشار جدید. M. Night Shyamalan’s Trap کمی قبل از آن منتشر خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبرادران وارنر تغییرات جدید در برنامه اکران فیلم های آینده او. برادران وارنر اعلام کردند که «Trap» دیگر در 9 آگوست 2024 (19 اوت 1403) اکران نخواهد شد و اکنون «Trap» یک هفته زودتر در 2 آگوست 2024 (12 اوت 1403) اکران خواهد شد. 1403). برادران وارنر نیز اعلام کرد درباره تاریخ اکران چند فیلم دیگر که نامشان مشخص نیست.

اولین فیلم نیو لاین سینما، هیولا اتمی و بلوم هاوس، در 17 آوریل 2026 (28 آوریل 1405) اکران خواهد شد. فیلم دوم توسط Wpba و Locksmith Films تولید می شود و قرار است در 23 جولای 2027 اکران شود. اما فیلم سوم و آخرین فیلم یک دنباله خانوادگی محصول برادران وارنر است که برای اکران در 17 دسامبر 2027 برنامه ریزی شده است که بسیاری معتقدند. احتمالا Wonka 2 با بازی Timothée Chalamet خواهد بود.

تیموتی شالامه در نقش ویلی ونکا جوان در حال تبلیغ مغازه شکلات فروشی ونکا خود

تله حول محور یک قاتل زنجیره ای به نام قصاب می چرخد ​​که ترتیبی می دهد تا دخترش در کنسرت یک ستاره پاپ به نام لیدی ریون شرکت کند، اما او خیلی زود متوجه می شود که این کنسرت تله ای است که پلیس برای دستگیری او گذاشته است. جاش هارتنت، آریل دوناهو، سالکا شیامالان، آلیسون پیل، هیلی میلز و مارنی مک‌فیل از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

م. نایت شیامالان سابقه کارگردانی آثاری چون ضربه در کابین، شیشه، شکاف، دیدار، قدیمی، حس ششم، نشکن، نشانه ها، دهکده، بانوی در آب، اتفاق، آخرین هواگرد، پس از زمین و 4 قسمت از سریال خدمتکار کارگردانی و نگارش فیلمنامه فیلم تله را بر عهده داشت.

بخوانید  نقد و بررسی انیمیشن فوتبال فوتبال زلاتان ابراهیموویچ در انیمیشن!

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر