تاریخ انتشار Gears of War: E-Day لو رفت

تام وارن از Verge Media مدعی شد که Gears of War: E-Day چند ماه پیش برای عرضه در سال 2025 برنامه ریزی شده بود.

با توجه به اینکه پنج سال از عرضه یکی از بازی های اصلی Gears of War می گذرد، نگرانی هایی در مورد زمان عرضه قسمت بعدی این سری وجود دارد. اگرچه مایکروسافت و استودیوی ائتلاف بازی Gears of War: E-Day را در رویداد Xbox Games Showcase معرفی کردند، هنوز مشخص نیست که این پیش نمایش چه زمانی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

تریلر بازی Gears of War: E-Day تاریخ انتشار بازی را درج نکرد و باعث شد تا بسیاری از طرفداران تصور کنند که ممکن است زمان زیادی تا انتشار این نسخه بگذرد. ولی تام وارن رسانه Verge اخیرا ادعا کرده است که این بازی قرار بود در زمان نامعلومی از سال 2025 تا همین چند ماه پیش منتشر شود.

تام وارن می گوید با توجه به اینکه زمان انتشار Gears of War: E-Day در زمان اعلام اعلام نشده بود، تغییر در برنامه ها دور از ذهن نیست، اما نباید خیلی منتظر بمانیم. برای تجربه این بازی ظاهراً این نسخه در ابتدا برای Q4 2025 برنامه ریزی شده بود. بنابراین، احتمالاً در ماه های آینده جزئیات بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد.

Gears of War: E-Day برای سری Xbox Xbox Series S و PC در حال توسعه هستند. کارگردان Gears of Avar به تازگی اعلام کرده که این بازی داستانی خطی خواهد داشت. استودیو کوالیشن می‌گوید که داستان در چند روز اتفاق می‌افتد و بازی به ریشه‌های ترسناک سری بازمی‌گردد.

بخوانید  Formation pour entrer dans le BIOS dans tous les types d'ordinateurs portables et d'ordinateurs

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر