تاریخ انتشار نسخه HD بازی Kingdom of the Planet of the Apes اعلام شد

استودیو قرن بیستم و والت دیزنی تاریخ انتشار دیجیتالی و خانگی بازی Kingdom of the Planet of the Apes را تایید و اعلام کردند.

اولین نمایش جهانی ماه گذشته بود قسمت جدید سیاره میمون ها پس از دریافت نقدهای مثبت منتقدان در باکس آفیس جهانی آغاز شد و مخاطبان نیز استقبال خوبی از این فیلم کردند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار نسخه با کیفیت قسمت جدید Planet of the Apes مشخص شد. استودیو قرن بیستم و والت دیزنی اعلام کردند که نسخه دیجیتالی Kingdom of the Planet of the Apes در تاریخ 9 جولای 2024 منتشر خواهد شد.

سپس می توان منتظر نسخه فیزیکی این فیلم شامل بلوری، 4K و DVD در تاریخ 6 شهریور 1393 (6 شهریور 1403) بود. Kingdom of the Planet of the Apes در باکس آفیس جهانی بیش از 376.5 میلیون دلار فروخت که شامل بیش از 159.4 میلیون دلار در باکس آفیس آمریکای شمالی و بیش از 217 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی است. انتظار می رود به زودی اطلاعات جدیدی از قسمت دوم فیلم سیاره میمون ها منتشر شود.

پادشاه جدید میمون ها در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

وقایع فیلم Kingdom of the Planet of the Apes قرار است نزدیک به 300 سال پس از وقایع فیلم War for the Planet of the Apes اتفاق بیفتد و گفته می شود که این فیلم سرآغاز حماسه ای جدید در دنیای میمون ها سیاره میمون ها. در پادشاهی سیاره میمون ها، گفته می شود که میمون گروه های دیگر را مجبور به ایجاد فناوری انسانی می کند. در حالی که میمون دیگر اسیر شدن قبیله خود را تماشا می کند، او سفری را برای یافتن آزادی آغاز می کند. زن جوان کلید جست و جوی اولی است، هرچند او برای خودش برنامه دارد.

بخوانید  ناتوانی پردازنده های گرافیکی AMD RX 400/500 برای اجرای Forspoken

او مسئولیت کارگردانی فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را بر عهده دارد وس پلاو کارگردان سه گانه Maze Runner خواهد بود و علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه جدید فیلم Planet of the Apes را نیز خواهد نوشت. جاش فریدمن با سابقه نگارش فیلمنامه جنگ دنیاها، ریک یافا با سابقه نگارش فیلمنامه Rise of the Planet of the Apes و آماندا نقره ای او فیلمنامه دنیای ژوراسیک را نوشته است.

اوون تیگ، فریا آلن، پیتر میکون، اکا دارویل، کوین دوراند، نیل سندیلندز، تراویس جفری، سارا وایزمن، لیدیا بکهام، راس ساموئل، دچن لاچمن، ولده آبزگی و ویلیام اچ. مسی، آنها از جمله بازیگران فیلم Kingdom of the Planet of the Apes هستند و به ایفای نقش پرداختند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر