تاریخ انتشار نسخه بیستمین سالگرد Beyond Good and Evil اعلام شد

یوبی سافت تریلر جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition منتشر کرد.

سال گذشته یوبی سافت از Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی در زمان نامعلومی از سال 2024 عرضه خواهد شد.هر چند جزییات دیگری از عرضه این بازی فاش نشد، اما اکنون در میان آخرین اخبار بازی، این بازی را در اختیار داریم. یوبی سافت با پخش تریلر جدید تاریخ انتشار این نسخه را فاش کرد.

یوبی سافت اعلام کرده است که Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition در تاریخ 5 جولای 1403 (25 ژوئن 2024) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. این نسخه بازسازی شده دارای رزولوشن 4K 60 فریم در ثانیه، موسیقی متن همگام سازی شده، ذخیره خودکار، ذخیره متقابل و قابلیت رد شدن از صحنه های برش است. علاوه بر این، بازی شامل ویدیوهای پشت صحنه و محتوایی است که قبلاً دیده نشده است که به طرفداران اطلاعات بیشتری در مورد توسعه بازی می دهد.

بازیکنان می توانند حالت Speedrun، دستاوردها/تروفی های به روز شده، کنترل های بهبود یافته و پشتیبانی کامل از ماوس و صفحه کلید را در Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition انتظار داشته باشند. جالب اینجاست که این نسخه بازسازی شده شامل یک ماموریت انحصاری و کاملا جدید است که جزئیات بیشتری در مورد دوران کودکی Jade ارائه می دهد.

دانلود ویدیو از ابرات

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  بازی Call Of Duty Warzone 2 و MW2 به زودی یک بسکتبالیست بسیار مشهور را اضافه خواهند کرد.