تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم IF اعلام شد

پارامونت تاریخ انتشار نسخه HD بازی IF با بازی رایان رینولدز و کارگردانی جان کرازینسکی را تایید و اعلام کرد.

از ماه گذشته فیلم دوست خیالی با دریافت نقدهای متوسط ​​و مثبت شروع به نمایش کرد و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار نسخه HD این کمدی خانوادگی اعلام شد. پارامونت اعلام کرده است که نسخه دیجیتالی فیلم IF در تاریخ 17 ژوئن (29 خرداد) اکران می شود و علاقه مندان به سینما می توانند برای دریافت نسخه باکیفیت این کمدی تا فردا سه شنبه صبر کنند. IF تا به امروز بیش از 173.5 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است، از جمله بیش از 100.9 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 72.6 میلیون دلار در سراسر جهان.

رایان رینولدز، جان کرازینسکی، کایلی فلمینگ، استیو کارل، پل فیبی والر، فیونا شاو، آلن کیم، بابی مونیهان، مت دیمون، امیلی بلانت، جورج کلونی، جان استوارت، سم راکول، مایا رودلف، سباستین مانسیلو، کریستوفر ملونی، آکوافینا، ریچارد جنکینز، بلیک لایولی، متیو ریس، وینس وان، کیگان مایکل کی امی شومر و لوئیس گوست جونیور، از جمله بازیگران حاضر در فیلم IF و ایفای نقش است. کرازینسکی علاوه بر بازیگری، کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه IF را نیز بر عهده دارد.

جان کرازینسکی پیش از این هر دو دنباله فیلم A Quiet Place را کارگردانی کرده بود و در سومین تجربه کارگردانی خود، به سمت کمدی فانتزی روی آورده است. اگر یک فیلم فیلم حول محور یک دختر جوان با بازی کیلی فلمینگ می‌چرخد، که متوجه می‌شود تجربه‌ای دردناک را پشت سر می‌گذارد و سپس شروع به دیدن دوستان خیالی همه می‌کند که پس از بزرگ شدن دوستان واقعی‌شان پشت سر گذاشته‌اند. این فیلم می خواهد نشان دهد که این دختر با این قدرت چه کاری می تواند انجام دهد.

بخوانید  گسترش انیمیشن The Simpsons برای فصل های 35 و 36

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر