تاریخ انتشار فصل دوم Severance با انتشار اولین نمایش مشخص شد

اپل سرانجام با انتشار یک تیزر تریلر تاریخ شروع فصل دوم را اعلام کرد سریال Severance پس از مدت ها انتظار رسما تایید و معرفی شد.

این در آوریل 1401 بود Apple TV Plus اعلام کرد که Severance برای فصل دوم تمدید شده است، اما طرفداران مدت زیادی از آن زمان منتظر بوده اند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ شروع فصل جدید سریال الفراق مشخص شد. اپل اولین تیزر فصل دوم سریال Severance را منتشر کرده است که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی از این فصل هستیم و در ادامه می توانید این تریلر کوتاه را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

همچنین، در پایان نمایش، مشخص شد که پخش فصل دوم Severance در تاریخ 17 ژانویه 2025 (28 ژانویه 1403) آغاز خواهد شد. Dissociation داستان یک شرکت بزرگ بیوتکنولوژی به نام Lumen را دنبال می کند که یک فناوری پزشکی به نام “Dissociation” ایجاد کرده است که خاطرات محل کار را از خاطرات بیرون از محل کار کارمندان خود جدا می کند. داستان سریال از آنجا شروع می شود که یک کارمند “قطع” به رویدادهای شرکت مشکوک می شود و اکنون به دنبال کشف رازهای شرکت است.

حال در فصل دوم سریال Severance، شخصیت های اصلی با عواقب وقایع فصل اول مواجه خواهند شد. آدام اسکات، زک چری، برت لاور، ترامل تیلمن، جک تولاک، دچن لاچمن، مایکل چرنوس، جان تورتورو، کریستوفر واکن، پاتریشیا آرکت، گوندولین کریستی، مریت وور، عالیه شوکت، باب بالابان، رابی بنسون، جان نوبل، اولاویه دار . اولافسون و استفانو کارانانته از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Severance حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. دن اریکسون وی تهیه کنندگی سریال الفراق را بر عهده دارد که برای فصل دوم این سریال بازگشته است.

بخوانید  ارزش های خانوادگی آدامز: تمام تخم مرغ های عید پاک و چیزهای بی اهمیتی که ممکن است از دست داده باشید

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر