تاریخ انتشار بازی Foamstars اعلام شد انتشار تریلر جدید


کمپانی Square Enix با انتشار تریلر تاریخ انتشار بازی Foamstars را اعلام کرد و اعلام کرد که این بازی بر روی سرویس پلی استیشن پلاس عرضه خواهد شد.

اسکوئر انیکس از Foamstars، یک تیرانداز آنلاین خبر داد 4 x 4 در تاریخ 17 بهمن (16 بهمن) برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی نیز منتشر شده است که گیم پلی بازی را نشان می دهد و حضور سه حالت Smash the Star، Happy Bath Survival و Rubber Duck Party را در بازی تایید می کند. بعدا می توانید این تریلر را تماشا کنید.

از یوتیوب تماشا کنید

شما می توانید دوستان یا به تنهایی ملاقات کنید، لباس های جدید را باز کنید و از احساسات (از جمله رقص و حرکات عادی) استفاده کنید. Foamstars نیز در روز انتشار در سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود. این بازی جزو لیست بازی‌های ماهانه فوریه است و کاربران لایه‌های Essential، Extra و Premium می‌توانند تا 14 مارس به صورت رایگان آن را به حساب کاربری خود اضافه کنند.

در پایان تریلر، Square Enix اشاره می کند که Foamstars تا 15 آگوست 1403 (5 آگوست 2024) برای پلی استیشن انحصاری خواهد بود. پس شاید این اثر در آینده برای PC و Xbox منتشر شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  گفتگوی کیانو ریوز با بیل اسکاشگارد در فیلم John Wick: Chapter 4