تاریخ انتشار انیمیشن Shrek 5 اعلام شد بازیگران صدای اصلی بازگشت

یونیورسال و دریم ورکس تیزر کوتاهی را برای تایید تاریخ انتشار Shrek 5 منتشر کردند و اعلام کردند که صداپیشگان اصلی بازخواهند گشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسرانجام تاریخ انتشار انیمیشن Shrek 5 مشخص و اعلام شد. انیمیشن یونیورسال و دریم ورکس با انتشار تیزر کوتاهی اعلام کردند که انیمیشن Shrek 5 به طور رسمی در دست ساخت است و این انیمیشن قرار است در تاریخ 1 ژوئیه 2026 (10 ژوئیه 1405) اکران شود. مایک مایرز نیز به عنوان صدای شرک، ادی مورفی به عنوان صدای شرک الاغ و کامرون دیاز به عنوان صدای پرنسس فیونا در شرک 5 بازخواهند گشت.

با این حال، بازی Puss in Boots با صدای آنتونیو باندراس برای بازگشت انیمیشن Shrek 5 تایید نشده است، اما در زیر می توانید تیزر انیمیشن Shrek 5 را تماشا کنید که تنها ساخت انیمیشن، بازگشت انیمه را تایید می کند. صداپیشگان اصلی و اعلام تاریخ انتشار:

دانلود از آپارات

اطلاعات بیشتری مانند کارگردان یا نویسندگان انیمه Shrek 5 منتشر نشده است. انیمیشن Shrek در سال 2001 اکران شد و این فیلم توانست 487 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد و به اولین انیمیشنی تبدیل شود که برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال شد. Shrek 2 در سال 2004 اکران شد و توانست 935.5 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد.

سپس انیمیشن Shrek the Third در سال 2007 و انیمیشن Shrek Forever After در سال 2010 اکران شدند که موفقیت کمتری نسبت به دو قسمت اول داشتند و این دو کارتون توانستند به ترتیب 813.4 میلیون دلار و 756.2 میلیون دلار فروش جهانی داشته باشند. باکس آفیس همچنین دارای دو فیلم اسپین آف بر اساس شخصیت گربه چکمه پوش است، انیمیشن گربه چکمه پوش در سال 2011 که توانست 555 میلیون دلار بفروشد و سپس گربه چکمه پوش: آخرین آرزو در سال 2022 که بیش از 485.3 میلیون دلار فروخت. دلار در باکس آفیس جهانی.

بخوانید  Resident Evil Village VR Mode - تریلر گیم پلی

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر