تاریخ انتشار احتمالی تاخیری برای Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

سونی در چند سال اخیر دو انیمیشن از دنیای Spider-Verse ساخته است نشان می دهد که هر دو اثر توسط منتقدان و طرفداران به طور یکسان مورد تحسین قرار گرفتند. دومین و جدیدترین انیمیشن این دنیا چند وقت پیش با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse با استقبال زیادی در بین طرفداران آثار ابرقهرمانی منتشر شد. پایان هیجان انگیز این انیمیشن طرفداران بسیاری را منتظر انتشار قسمت بعدی ماجراجویی مایلز مورالس کرده است.

«این فیلم غیرممکن است [در زمان تعیین شده] پیشنهاد می شود پیشرفت زیادی در مرحله پیش تولید انیمیشن حاصل شده است. این در حالی است که تنها چند آزمایش برای تقسیم قسمت سوم به دو قسمت مجزا در مرحله تولید انجام شد. همه در حال حاضر روی Across the Spider-Verse و رسیدن به خط پایان تمرکز کرده اند.

در حال حاضر، Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای 29 مارس 2024 برنامه ریزی شده است، البته یکی از هنرمندانی که روی این انیمیشن کار می کند، اعلام کرده است که هنوز کارهای زیادی برای اکران Beyond the Spider- وجود دارد. آیه در تاریخ ذکر شده و به احتمال زیاد شاهد به تعویق افتادن انتشار آن باشیم. او گفت:

Spider-Man: Across the Spider-Verse به عنوان دنباله ای برای Spider-Man: Into the Spider-Verse چندی پیش منتشر شد و طرفداران توانستند ادامه ماجراهای مایلز مورالس را تماشا کنند. قسمت دوم این مجموعه هم از نظر بازخورد و هم از نظر فروش عملکرد مثبتی مانند قسمت اول از خود به جای گذاشت. این موضوع انتظار برای قسمت سوم را سخت تر می کند.

بخوانید  هر آنچه باید درباره سریال دکتر هو بدانیم | از نسخه کلاسیک تا به امروز

به گفته یکی از تهیه کنندگان، احتمالا انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse دیرتر از زمان اعلام شده منتشر خواهد شد.