تاریخ انتشار آخرین قسمت سریال The Conjuring مشخص شد

تاریخ اکران فیلم برادران وارنر The Conjuring 4 که پایان این مجموعه خواهد بود، اعلام شد. تاریخ اکران The Bride نیز تغییر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسریال ترسناک احضار به پایان رسید. برادران وارنر اعلام کرد فیلم Conjuring 4 برای اکران در تاریخ 5 سپتامبر 2025 (14 سپتامبر 1404 هجری قمری) برنامه ریزی شده است. این فیلم ترسناک قرار است قسمت پایانی The Conjuring و پایان قسمت های اصلی این سریال ترسناک معروف باشد. اگرچه انتظار می رود که محصولات اسپین آف آن در آینده نیز به توسعه خود ادامه دهند.

مایکل چاوز، کارگردان فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It، که کارگردانی فیلم The Curse of La Llorona و The Nun 2 را نیز بر عهده داشت، کارگردانی The Conjuring 4 را بر عهده دارد. دیوید لزلی جانسون مک گلدریک او که پیش از این فیلمنامه های The Conjuring 2 و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را نوشته بود، فیلمنامه The Conjuring 4 را خواهد نوشت.

کریستین بیل در نقش فرانکنشتاین در فیلم عروس

پیتر سافران و جیمز وان که روی هر قسمت از مجموعه احضار کار می‌کردند، به عنوان تهیه‌کننده در The Conjuring 4 بازمی‌گردند. مجموعه فیلم احضار، داستان لورین و اد وارن را دنبال می‌کند که با رویدادهای ترسناک ماوراء طبیعی روبرو می‌شوند و باید این معما را حل کنند. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا به ترتیب نقش اد وارن و لورین وارن را در هر سه قسمت The Conjuring و Annabelle Comes Home داشتند و در فیلم ترسناک The Conjuring 4 بازخواهند گشت.

برادران وارنر نیز اعلام کرد The Bride بر اساس داستان The Bride of Frankenstein یک هفته زودتر در 26 سپتامبر 2025 (4 اکتبر 1404) اکران خواهد شد. مگی جیلنهال که پیش از این فیلم The Lost Daughter را کارگردانی کرده بود، کارگردانی این فیلم ترسناک را بر عهده دارد، کریستین بیل در نقش فرانکنشتاین و جسی باکلی نقش عروس را بازی خواهند کرد.

بخوانید  7 استیم بازی را با قیمت 5.49 دلار برای مدت زمان محدود خریداری کنید

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر