تأخیر اکران فیلم آکوامن ۲


شرکت برادران وارنر اعلام کرد که فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را با تأخیری ۲ روزه روی پرده سینما می‌فرستد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که اکران فیلم Aquaman and the Lost Kingdom (آکوامن و پادشاهی گم‌شده) با تأخیر دیگری مواجه شده است. شرکت برادران وارنر اعلام کرد که فیلم آکوامن ۲ را با تأخیری دو روزه روی پرده سینما می‌فرستد. این فیلم با نقش‌آفرینی جیسون موموآ در ابتدا برای نمایش در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۲ (۲۰ دسامبر ۲۰۲۳) در نظر گرفته شده بود، اما اکنون در تاریخ ۱ دی ۱۴۰۲ (۲۲ دسامبر ۲۰۲۳) اکران می‌شود.

جیسون موموآ (بازیگر فیلم Dune) در نقش آرتور کاری/آکوامن، امبر هرد (بازیگر فیلم Drive Angry) در نقش مرا، پاتریک ویلسون (بازیگر فیلم The Phantom of the Opera) در نقش اوشن مستر، دولف لاندگرن (بازیگر فیلم Rocky IV) در نقش پادشاه نروس، یحیی عبدالمتین دوم (بازیگر فیلم The Matrix Resurrections) در نقش بلک مانتا، تمورا موریسون (بازیگر فیلم Once Were Warriors) در نقش توماس کاری و نیکول کیدمن (بازیگر فیلم Rabbit Hole) در نقش آتلانا، از جمله بازیگرهای فیلم Aquaman and the Lost Kingdom به‌شمار می‌آیند.

در خلاصه داستان فیلم Aquaman and the Lost Kingdom می‌خوانیم: «زمانی‌که یک قدرت باستانی آزاد می‌شود، آکوامن باید اتحادی پرتنش با یک دشمن ذاتی تشکیل دهد تا از آتلانتیس و جهان دربرابر یک ویرانی جبران‌ناپذیر محافظت کند». جیمز وان، خالق دنیای سینمایی احضار (Conjuring Universe) سکان هدایت فیلم آکوامن ۲ را در دست داشت و دیوید لزلی جانسون فیلم‌نامه‌ آن را براساس داستانی از خود، جیمز وان، جیسون موموآ و توماس پاآ سیبت به رشته تحریر درآورد. جیمز وان و پیتر سفرن وظیفه‌ تهیه‌کنندگی این دنباله را برعهده داشتند.  

بخوانید  اپراتورهای DLC آینده Call Of Duty عبارتند از Buff Santa، Timothee Chalamet و The Evil Superheroes
تحریریه مجله بازی یک گیمر