بیش از دوازده کتاب Diablo B2G1 رایگان هستند، از جمله یک کتاب هنری نسخه محدود آینده

The Art of Diablo اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد و به طرفداران نگاهی عمیق به دنیای Sanctuary داد. اکنون پس از گذشت پنج سال، این کتاب به دنباله ای می رسد که مدت ها انتظارش را می کشیدیم. The Art of Diablo: Volume 2 اکنون پیش از انتشار برای پیش‌سفارش در دسترس است 23 جولای با این حال، این The Art of Diablo: Volume 2 Limited Edition است که جذاب‌ترین پیش‌سفارش است، زیرا دارای طراحی منحصر به فرد گالینگور همراه با تعداد انگشت شماری از کلکسیون‌های دیگر است. در 5 نوامبر وارد بازار می شود – و از آنجایی که مطمئناً محبوب خواهد بود، ایده خوبی است که سریعاً پیش خرید کنید. هر دو نسخه برای فروش رایگان B2G1 Target در طول هفته حلقه واجد شرایط هستند، که دارای هزاران معامله قبل از Prime Day 2024 است.

اگر به دنبال چیزی مقرون به صرفه تر هستید، نسخه استاندارد The Art of Diablo: Volume 2 با قیمت 42 دلار (45 دلار) در دسترس است. این جلد فانتزی یا چاپ های ممتاز را به شما نمی دهد، اما همان تفسیر و هنر مفهومی را دارد. آن را هم در تارگت و هم در آمازون پیدا خواهید کرد.

بخوانید  تریلر فیلم Deadpool and Wolverine از ظاهر غیرمنتظره شخصیت متنوع ددپول خبر می دهد.

هدف غول پیکر است دو تا بخر، یکی رایگان بگیر شامل بسیاری از کتاب های دیابلو دیگر است. اگر اقلام دیگری در لیست آرزوهای خود دارید، این فرصت خوبی است تا آنها را با هزینه کمتر خریداری کنید. کتاب‌های Diablo زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله مجموعه کامل Diablo: Horadric Vault، که چهار کتاب جلد گالینگور را در اختیار شما قرار می‌دهد که از دیدگاه‌های Cain، Tyrael، Adria و Lorath روایت شده‌اند و جزئیات پنهانی از Sanctuary را آشکار می‌کنند.

این پیشنهاد رایگان B2G1 فقط برای اعضای حلقه هدف است (ثبت‌نام رایگان و سریع است)، و پس از عضویت، پس از افزودن سه کالای واجد شرایط به سبد خرید، تخفیف به‌طور خودکار اعمال می‌شود. آمازون همچنین فروش رایگان B2G1 خود را قبل از Prime Day اجرا می کند. هنگامی که بررسی این معاملات را تمام کردید، حتی موارد بیشتری را در Prime Day Hub ما خواهید یافت، که بهترین تخفیف ها را قبل از تعطیلات خرید آمازون جمع آوری می کند.

بهترین کتاب های Diablo B2G1 رایگان

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر