به روز رسانی های بیشتری برای GTA Online منتشر خواهد شد

Rockstar Games اعلام کرده است که به روز رسانی های بیشتری برای GTA Online در حال توسعه است.

Grand Theft Auto 6 قرار است در پاییز 2025 عرضه شود. این بدان معناست که ما بیش از یک سال تا انتشار آن فاصله داریم. تا همین چند ساعت پیش، طرفداران انتظار داشتند که آپدیت تابستان امسال آخرین آپدیت GTA Online باشد. اما به لطف یک پست وبلاگ Rockstar Games، اکنون می دانیم که اینطور نیست.

در پایان پست، به‌روزرسانی Bottom Dollar Bounties مورد بحث قرار گرفت و استودیو از طرفداران خواست که منتظر مسابقات دریفت و درگ جدید در Rockstar Creator و همچنین هزاران ماشین جدید، آیتم‌های جالب و موارد دیگر باشند.

راک استار گیمز سپس تایید کرد که تمامی این آیتم ها در طول تابستان و پس از آن منتشر خواهند شد. این تقریباً تأیید می کند که به روز رسانی های جدیدی در حال توسعه هستند که هنوز اعلام نشده اند. هیچ کس واقعا نمی داند که با انتشار GTA 6 در سال 2025 چه سرنوشتی در انتظار GTA Online است.

آپدیت تابستانی جنگنده جت برای GTA Online

محبوب ترین نظریه این است که Rockstar سرورهای GTA Online را خاموش می کند و دنباله ای را منتشر می کند که مستقیماً به GTA 6 گره خورده است. احتمال دیگر این است که GTA Online به توسعه و هماهنگی با انتشار GTA VI در سال آینده با به روز رسانی محتوای جدید ادامه دهد.

در حالی که Rockstar هیچ یک از این احتمالات را تایید نکرده است، احتمال اولی بیشتر است. اگرچه GTA Online پنج سال از Red Dead Online قدیمی‌تر است، اما همچنان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سرویس‌محور در سراسر جهان است و اگر آخرین پست وبلاگ Rockstar Games را باور کنید، برای مدت طولانی‌تری پشتیبانی می‌شود.

بخوانید  داستان نقد فیلم دقیق تر از یک کلاهبرداری

آپدیت بعدی که طرفداران می توانند منتظر آن باشند Bottom Dollar Bounties نام دارد و نه تنها شاهد بازگشت شخصیت دیگری از GTA V خواهد بود، بلکه به بازیکنان اجازه می دهد تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

این به روز رسانی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر