به‌روزرسانی نسل بعدی Witcher 3 از اکثر مدهای محبوب خود پشتیبانی می‌کند، اما نه همهCD Projekt Red ادغام رسمی مود و ابزارهای مودینگ اضافی را در کنار به‌روزرسانی نسل بعدی رایانه شخصی The Witcher 3 ارائه می‌کند.

که در یک پست در انجمن رسمی CD Projekt Red، یک نماینده توسعه دهنده طرح های سازگاری اصلاح را تشریح می کند. شش سال از آخرین به روز رسانی اصلی رایانه شخصی می گذرد، بنابراین اجتناب ناپذیر است که یک به روز رسانی جدید فایل های اصلی را به گونه ای تغییر دهد که برخی از مدها را غیرقابل استفاده کند. در این پست CD Projekt Red پیوند داده شده است لیستی از محبوب ترین مدهای Witcher 3 برای نشان دادن سازگاری یا عدم سازگاری آنها با پچ آینده. به عنوان مثال، مدهای سازگار شامل مد All Quest Objectives On Map و حالت Over 9000 Weight Limit هستند. مدهای ناسازگار عبارتند از Always Full Exp و Slots Slots Slots.

در حال پخش: به روز رسانی نسل بعدی ویچر 3 PS4 در مقابل PS5

به خاطر داشته باشید که این لیست بر اساس تلاش‌های آزمایشی خود CD Projekt Red است. ویژگی های تنظیمات یا مودهای نصب شده شما، تغییرات ایجاد شده در پچ پس از جمع آوری لیست، یا به روز رسانی های آینده ممکن است سازگاری را برای شما تغییر دهد. تیمی از موددرهای خبره نیز به مددرها کمک خواهند کرد تا مشکلات سازگاری را پس از راه اندازی پچ برطرف کنند.

همراه با آپدیت، نسخه جدیدی از ابزار خط فرمان مودینگ Witcher 3 با نام Modkit منتشر خواهد شد. باگ های مختلف از قبل موجود را برطرف می کند و برای نسخه جدید بازی تطبیق داده می شود.Wolvenkit، ابزاری همه کاره برای ویرایش و ایجاد مدهای Witcher 3 نیز به روز رسانی جدیدی دریافت خواهد کرد.

کار چند مددر نیز با کسب مجوز از سازندگان در آپدیت قرار گرفته است که پرداخت شده و در تیتراژ قرار خواهند گرفت. این مدها در صورت نیاز دوباره کار و اصلاح شده اند. بروزرسانی نسل بعدی Witcher 3 همچنین شامل حالت عکس جدید، تلاشی الهام گرفته از نمایش نتفلیکس و بهبودهای بصری مختلف خواهد بود. این پچ همچنین معروف ترین جوک بازی را برطرف می کند.این بازی در 14 دسامبر به صورت رایگان منتشر می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.