به‌روزرسانی رایگان گلف Nintendo Switch Sports در 28 نوامبر ارائه می‌شودNintendo Switch Sports اولین ورزش جدید خود را از زمان انتشار بازی در آوریل امسال دریافت می کند: گلف. این به‌روزرسانی رایگان با 21 حفره برگرفته از عنوان قبلی Wii Sports، به طرفداران اجازه می‌دهد تا با دوستان خود به‌صورت آنلاین یا آفلاین یک دور گلف بازی کنند، همچنین یک حالت حذفی رقابتی به نام Survival Golf.

به‌روزرسانی گلف برای Nintendo Swift Sports از 28 نوامبر برای همه بازیکنانی که قبلاً این بازی را دارند رایگان خواهد بود.

در حالی که 21 حفره این به روز رسانی از بازی های قبلی در سری Wii Sports گرفته شده است – که Nintendo Switch Sports اولین بازی است که در عنوان “Wii” وجود ندارد – حالت هشت نفره آنلاین Survival Golf همه چیز است. جدید است.

گلف به شش رشته ورزشی می‌پیوندد که از زمان راه‌اندازی آن بخشی از ورزش نینتندو سوییچ بوده‌اند: تنیس، بولینگ، چمبارا (مبارزه با شمشیر)، فوتبال، والیبال و بدمینتون. به‌روزرسانی اصلی بازی قبلی، کنترل‌های حرکتی بهبود یافته برای فوتبال و همچنین حرکات جدید والیبال را اضافه کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.