به‌روزرسانی رایگان اصلی این بازی را از سال 2021 به عنوان نامزد GOTY 2023 تبدیل کرد

هر بلوک از مکان ها توسط شما در گروه های سه، چهار یا پنج نفره از قبل انتخاب می شود، بنابراین می خواهید سطوحی را که به خوبی می شناسید بررسی کنید. برای من، این مکان‌هایی مانند پاریس، ساپینزا، و دارتمور، و چیزهای کمتری مانند جزیره هاون، نیویورک، یا نقشه جدیدتر، جزیره امبروز است. شما نمی توانید تمام سطوح را انتخاب کنید. در عوض، شما از مجموعه سطوح تعیین شده انتخاب می کنید. مزیت تاکتیکی این است که گروهی را پیدا کنید که تعداد بیشتری از موارد مورد علاقه شما را داشته باشد. این آشنایی ضروری است زیرا بسیاری از موارد دیگر در فریلنسر به متغیرهای خارج از کنترل شما بستگی دارد.

آلبوم عکس

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

از آنجایی که کارت ها به طور غیرقابل پیش بینی پرتاب شونده ها را جابه جا می کنند، رفتن به یک سطح با یک سلاح سرد در جیب شما یک مزیت بزرگ است. من نمی دانستم که می خواهم طراح داخلی مامور 47 باشم تا زمانی که IO Interactive این کار را به من پیشنهاد داد. صعود به درجه تسلط بر حالت برای باز کردن اسلات موجودی اضافی و باز کردن قفل‌های مداوم جدید مانند سلاح‌ها و آیتم‌های جدید برای استفاده در ماموریت‌ها لذت بخش است، اما به نظر من باز کردن قفل یک موتورسیکلت جدید برای گاراژ Agent 47 یا یک اتاق غذاخوری جدید به طرز شگفت‌آوری هیجان‌انگیز است. میز برای مخفیگاهش

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

من دوست دارم هیتمن کلاسیک را “ماشین مرگ روب گلدبرگ” بنامم، که در آن مامور 47 مجموعه ای مفصل از اتفاقات را در راه غرق کردن کسی در توالت، مسموم کردن شام آنها از ماهی یا پرت شدن از کوه در طول کلاس یوگا به هم می زند. . در Hitman Freelancer شما می‌توانید کارت را انتخاب کنید، اما شیوه‌ای که بازی با عوامل دیگر کنترل می‌کند به این معناست که کمتر شبیه تله موش است و بیشتر شبیه پوکر است – شما دستی را که به شما داده می‌شود، می‌گیرید و سعی می‌کنید بهترین قسمت را بکشید. وضعیت خود را به روشی هوشمندانه بهبود بخشید. گاهی اوقات این به معنای در آغوش کشیدن یک آشفتگی است، مانند ضربه زدن به یک هدف در حالی که آنها تنها در یک کوچه هستند، حتی اگر می دانید جسد پیدا خواهد شد. تا زمانی که هنگام وقوع این اتفاق در صحنه نباشید، از سوء ظن جلوگیری خواهید کرد. در حالت داستانی بهتر است از این شلختگی خودداری کنید تا امتیاز خود را به حداکثر برسانید. اما در Freelancer، این بیشتر یک بازی بقا است، زیرا هر مرحله مرگبار می تواند کمپین را خراب کند.

با اندک منابع – که برخی از آنها در صورت شکست کمپین از بین می روند – و اهداف تصادفی، برنامه ریزی قاطع یک هیتمن معمولی هنوز امکان پذیر است، اگرچه تضمین نشده است. این زیبایی مد است. در Hitman سنتی، سطوح اغلب نیاز به تصمیم‌گیری سریع و تفکر خارج از چارچوب دارند – هر مکان همچنان در محدوده‌های یکسانی کار می‌کند تا بتوانید به طور کامل بر آن مسلط شوید. اگر هر ماموریتی را به اندازه کافی انجام دهید، در نهایت تمام راه های اجرای اهداف خود، هر توقف در امتداد حلقه های پیچیده آنها و همه راه هایی که می توانید بر زندگی آنها تأثیر بگذارید تا آنها را به سمت مرگ سوق دهید، از روی قلب خواهید دانست.

در فریلنسر، برنامه ریزی دقیق برای انتخاب بارگیری، مکان شروع و مبدل از بین رفته است، و حالت را بی نهایت قابل پخش و به شدت غیرقابل پیش بینی می کند. این حالت از حالت هدف گریزان بازی وام گرفته شده است، که اکثراً در تعداد تلاش‌های شما محدود است، اما این کار را به شیوه‌ای جذاب‌تر انجام می‌دهد، زیرا در اینجا سطحی نیست که در خطر است، بلکه احتمالاً 18 مورد از آنها در طولانی‌ترین زمان در خطر است. از مسیرها شما می توانید یک ماموریت را در یکی از مکان های مختلف شروع کنید، از ورودی که در حالت داستانی به آن عادت کرده اید تا چیزی به خطرناکی بودن در پشت خطوط دشمن و خارج از لباس. هر سطح سوپ آنچه هیتمن همیشه بوده را می گیرد و یک وعده سرو می کند. آنچه به دست می آورید مال شماست تا تمامش کنید، و اگر آن را زمین بزنید، به پشت خط می روید.

دستاوردهای Freelancer به دلیل اسباب‌بازی‌های جدید ملموس و احساس غلبه بر حالت سخت، فوق‌العاده ارزشمند هستند.
دستاوردهای Freelancer به دلیل اسباب‌بازی‌های جدید ملموس و احساس غلبه بر حالت سخت، فوق‌العاده ارزشمند هستند.

عناصر تصادفی حالت چالش برانگیز اما منصفانه هستند. اولین کار من در حالت به سختی شاهد بود که من از اولین رئیس (سطح سوم) پیشی گرفتم – یا حتی به آن رسیدم، و با وجود اینکه 20 سال در این سریال بازی می کردم، احساس یک تجربه یادگیری بود. چند روز بعد، پس از چندین ساعت گیم پلی، متوجه شدم که در این حالت صبر همه چیز است و هرگز احساس نکردم که بازی در من شکست خورده است. درعوض، او می‌خواهد در حالی که درک خود از جهان را بازیابی می‌کنم، من را به هم می‌پیچد، اما همچنان وقتی پیروز می‌شوم، سخاوتمندانه به من پاداش می‌دهد. حتی شکست نیز پاداش‌های خاص خود را دارد، زیرا مقداری از پول نقد خود و همچنین هر سلاحی را که از طریق سیستم رتبه‌بندی مداوم باز کرده‌اید، نگه می‌دارید.

مانند سخت ترین سختی بازی، هیچ گزینه ذخیره ای وجود ندارد که هر تصمیمی را مهم تر می کند. درام درونی بین نیاز به اقدام سریع – به محض اینکه دری بسته می‌شود یا درست پس از اینکه نگهبان برای لحظه‌ای کوتاه سرش را برگرداند – با این واقعیت مقابله می‌کند که به ندرت احساس می‌کنید به طور ایده‌آل مجهز هستید. از آنجایی که هنوز در هسته خود هیتمن است، Freelancer شما را فریب می دهد تا قبل از اینکه بپرید به آن نگاه کنید، سپس شما را روی تردمیل می اندازد که به هر حال از صخره بالا می رود. این یک عمل متعادل کننده دشوار است، اما IO آن را از بین می برد.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اندازه:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

برخی افشاگری ها آسان هستند – اگر هدف من کلاه داشته باشد و مظنونی نداشته باشد، می دانم که او نیست. اما دیگران سخت تر هستند. اگر چندین مظنون با اکثر جزئیات مطابقت داشته باشند، چه؟ این بر اساس برخی از آنچه در DLC 7 Deadly Sins دیدیم، ساخته شده است، اما آن را با عناصر دیگر نیز ترکیب می کند. قطعاتی از اهداف گریزان، قراردادهای تشدید و سایر حالت‌های جانبی همگی در این نمایش مرگ یا زندگی برتری هیتمن با هم ترکیب می‌شوند.

یک کمپین فریلنسر شامل چهار ماموریت رئیس است. بر خلاف ماموریت های دیگر، که به طور تصادفی یک هدف یا اهداف شناخته شده را تعیین می کنند، این ماموریت های رئیس قربانی آینده شما را در بازی حدس بزنید که مرگبارترین بازی جهان است پنهان می کند. برخی از ویژگی های فیزیکی آنها – خالکوبی، کلاه و غیره را دریافت خواهید کرد. – و همچنین اطلاعات در مورد عاداتی مانند سیگار کشیدن یا داشتن دندان شیرین. چند مظنون احتمالی به شما نشان داده می شود که باید آنها را دنبال کنید، از آنها عکس بگیرید و مشاهده کنید تا زمانی که به شما برسند.

اگر همچنان مخالف Roguelite هستید، غیرمنتظره ترین ویژگی حالت ممکن است چیزی باشد که شما را تحت تأثیر قرار می دهد. مرکز بازی در یک پناهگاه جدید اتفاق می‌افتد که می‌توانید آن را با ده‌ها لوازم آرایشی، از جمله مبلمان، وسایل نقلیه، و حتی اقلام موجودی جدید که می‌توانید با خود در مأموریت‌ها بیاورید، مانند بطری‌های شراب یا موز برای از بین بردن آن‌ها، سفارشی کنید. نگهبانان از آنجایی که مامور 47 خانه خود را به خانه تبدیل می کند، شما نه تنها از نظر زیبایی شناسی بهره می برید، بلکه بارهای بزرگتر و مفیدتری نیز خواهید داشت.

به غار هیتمن من خوش آمدید.
به غار هیتمن من خوش آمدید.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.