به‌روزرسانی تابستانی میراث هاگوارتز اکنون در دسترس است، حالت عکس را اضافه می‌کند

دنیای جادویی RPG Hogwarts Legacy متعلق به Avalanche Software به‌تازگی به‌روزرسانی تابستانی خود را دریافت کرده است که ویژگی‌های جدید زیادی را از لوازم آرایشی و جاروهای جدید گرفته تا توسعه جستجویی که آن را برای بازیکنان در همه پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌دهد، معرفی می‌کند.

یکی دیگر از جنبه‌های به‌روزرسانی که بازیکنان احتمالاً آن را دوست خواهند داشت، اضافه شدن یک حالت عکس جدید است که به بازیکنان امکان می‌دهد از شاهکارهای جادویی فوق‌درسی خود عکس بگیرند و تعدادی ژست شخصیت و گزینه‌های دیگر را برای آسان‌تر گرفتن یک تصویر عالی ارائه می‌دهد. لحظه

در حال پخش: میراث هاگوارتز – به‌روزرسانی رسمی تابستان توضیح داده شد

این به روز رسانی همچنین شامل مجموعه ای از لوازم آرایشی شخصیت ها و جاروهای جدید است که به بازیکنان اجازه می دهد تا در محوطه دانشگاه هاگوارتز به سبک زوم کنند. تمام ویژگی‌های به‌روزرسانی، از جمله لوازم آرایشی، به‌صورت رایگان در دسترس هستند (اگرچه ممکن است لازم باشد برخی از آن‌ها ابتدا از طریق ماموریت‌ها یا فعالیت‌های دیگر در بازی باز شوند). برخی از اقلام آرایشی و بهداشتی جدید که در به روز رسانی ارائه شده اند عبارتند از:

  • کت آزکابان
  • لباس زندانی آزکابان
  • عینکی که زنده ماند
  • جارو بوئال اسطوخودوس

یکی از تغییرات عمده موجود در به روز رسانی، امکان بازنشانی نقاط درخت استعداد است. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که ساختار خود را تغییر دهند و سبک‌های مختلف بازی را روی یک کاراکتر آزمایش کنند، به‌جای اینکه یک شخصیت جدید را از ابتدا ایجاد کنند تا استعدادهای مختلف را امتحان کنند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی تابستانی میراث هاگوارتز، دسترسی به تلاش Haunted Hogsmeade Shop را افزایش داد، که قبلاً فقط برای کاربران پلی‌استیشن در دسترس بود. از به‌روزرسانی تابستانی، بازیکنان در همه پلتفرم‌ها می‌توانند در تلاش شرکت کنند و جوایز انحصاری کوئست، از جمله Shopkeeper Outfit و فرصت مالکیت Hogsmeade Shop خود را دریافت کنند.

دیگر آیتم‌های انحصاری قبلی، از جمله پایه Onyx Hippogriff و آیتم Felix Felicis Potion Recipe اکنون در دسترس همه بازیکنان هستند.

بخوانید  اعلام تاریخ انتشار Avatar: The Last Airbender و جدید باب اسفنجی شلوار مربعی

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر