بهترین پارامترهای کیس سرویس موبایل


در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به مهمترین و موثرترین تنظیمات در بازی Call of Duty: Mobile; با یک گیمر همراه باشید.

برای مدت طولانی، اکثر بازی های پلتفرم موبایل، مانند بازی های رایانه شخصی و کنسول، از تنظیمات مهم و بسیار کلیدی استفاده می کردند. تنظیماتی که به بازیکن اجازه می‌دهد کنترل، حساسیت لمسی، گرافیک و سایر ویژگی‌های بازی را مطابق میل خود سفارشی کند. به خصوص در بازی های چند نفره مانند Call of Duty: Mobile و PUBG Mobile که فضای رقابتی دارند، تغییر تنظیمات یکی از موثرترین راه ها برای رسیدن به پیروزی است. با این وجود، می توان گفت که ایجاد تغییرات مثبت در تنظیمات مانند کنترل یا حساسیت لمسی می تواند به شما برتری نسبت به بسیاری از بازیکنان بدهد. از این رو در ادامه قصد داریم برخی از این پارامترهای کلیدی و مهم را ارائه کرده و در رابطه با هر یک از آنها پیشنهاداتی را با شما در میان بگذاریم. البته لازم به ذکر است که موارد زیر تنها نکات و پیشنهاداتی است که ممکن است تجربه برخی بازیکنان به خصوص بازیکنان کمتر با تجربه را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این، با توجه به سلیقه بسیاری از قسمت های تنظیمات بازی، طبیعی است که بازیکنان نظرات مخالفی با برخی از آنها داشته باشند. بنابراین اگر پیشنهادی در رابطه با تنظیمات بازی موبایل کالاف دیوتی دارید که ممکن است بر عملکرد پخش کننده تاثیر بگذارد، حتما آن را در قسمت نظرات با ما و سایر یک گیمر خوان های عزیز در میان بگذارید.

Call of Duty: تنظیمات گرافیکی بازی موبایل

تنظیمات گرافیک

اگر بازی های چند نفره انجام می دهید، به خوبی می دانید که افزایش FPS در این گونه آثار بسیار ارزشمندتر از افکت های گرافیکی است. به خصوص در بازی های تیراندازی که یک ثانیه سریعتر از حریف می تواند ارزشمند و تعیین کننده تلقی شود. از طرفی اگر از گوشی قدرتمندی استفاده نمی کنید، حتی پیشنهاد می شود تنظیمات گرافیکی را کمتر از قدرت سخت افزاری موبایل قرار دهید تا دچار داغ شدن بیش از حد گوشی و افت عملکرد بلند مدت نشوید. تصاویر. تجربیات. به بیان ساده تر، همیشه باید سعی کنید نرخ فریم را در بالاترین حد خود قرار دهید و بخش کیفیت گرافیک را با توجه به مشخصات سخت افزار موبایل تنظیم کنید. البته فراموش نکنید که بقیه گزینه های تنظیمات گرافیکی Call of Duty: Mobile را بررسی کنید.

بخوانید  وجود ۶ ساعت محتوای داستانی در DLC بزرگ بازی Dying Light 2

سبک گرافیکی یکی دیگر از مواردی است که به شدت بر کیفیت دید شما تأثیر می گذارد. زیرا انتخاب رنگ بندی مناسب می تواند به شما کمک کند حریف خود را بهتر بشناسید. بنابراین مناسب است که ببینیم کدام رنگ گرافیکی ممکن است برای شناخت بهتر دشمنان در محیط مناسب باشد.

گزینه Dynamic علاوه بر زیبایی خاصی که به بازی می بخشد و رنگ ها را پویاتر و روشن تر می کند، می تواند در محیط های شلوغ نیز باعث اشتباه بازیکن شود. از آنجایی که همه رنگ ها زنده تر می شوند، ممکن است تشخیص برخی از رنگ های خاص کمی دشوار باشد. از طرف دیگر، استایل های بسیار کم رنگ و سرد ممکن است به دلیل مشکلاتی که ایجاد می کنند، ایده آل نباشند. با این حال، سبک های Nostalgia و Standard احتمالاً از نظر رنگ ها گزینه های بهتری برای شما هستند و شرایط متعادل تری را ایجاد می کنند. اما باید گفت که انتخاب سبک گرافیکی مناسب بستگی زیادی به نوع دید، سلیقه و پالت رنگ صفحه نمایش موبایل بازکن دارد. بنابراین ممکن است که هر بازیکن هر سبک را بهتر از بقیه بشناسد.

کنترل تنظیمات در بازی Call of Duty: Mobile

تنظیمات کنترل

تنظیمات کنترل بدون شک یکی از مهمترین عناصر بازی های تیراندازی رقابتی موبایل است که توجه و رسیدگی به آن بسیار مهم است. بازی Kalaf Duty Mobile به طور پیش فرض تنظیمات طرح بندی کنترل را در نظر گرفته است که احتمالا برای بسیاری از بازیکنان مناسب به نظر می رسد. اما اگر جزئی از مخاطبان جدی سری بازی های تیراندازی رقابتی موبایل هستید، قطعا می دانید که استفاده از طرح بندی کنترلی که از بیش از دو انگشت بازیکن استفاده می کند بسیار راحت تر و مفیدتر از حد معمول است. بنابراین، اجزای کنترلی باید طوری قرار داده شوند که بازیکن حداقل از سه یا چهار انگشت به طور همزمان استفاده کند. علاوه بر این، اگر صفحه نمایش موبایل شما کوچک نیست یا از تبلت برای بازی استفاده می کنید، می توانید سیستم کنترل خود را تا 6 یا 8 انگشت تنظیم کنید.

بخوانید  نقش‌آفرینی جودی کومر، تام هاردی و آستین باتلر در فیلم The Bikeriders

البته باید در نظر داشت که عادت کردن به کنترل های جدید چندان آسان نیست و ممکن است به دلیل تغییر در کنترل، برای مدت طولانی خروجی کمتری دریافت کنید. با این حال، هنگامی که به سیستم جدید چیدمان کلید عادت کردید، قطعاً نتایج تلاش خود را برای بهبود عملکرد خود خواهید دید. البته برای این قسمت به بازیکن پیشنهاد می شود که چیدمان متناسب با شرایط خود را در نظر بگیرد و به سادگی نکات مثبت کنترل های بازیکنان دیگر را مثال بزند.

تنظیمات حساسیت در بازی موبایل کالاف دیوتی

حساسیت لمسی حساسیت

همانند نسخه های کنسولی این سری، اکتیویژن در قسمت Gunplay برای کالاف دیوتی موبایل به جزئیات پرداخته است. بنابراین باید گفت که تنظیم حساسیت یکی از موارد مهمی است که به طور مستقیم بر عملکرد بازیکن تاثیر می گذارد. البته برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتر است خود را به تنظیمات و دستورالعمل های موجود در گوگل محدود نکنید و حساسیت هر اسیلوسکوپ را شخصاً امتحان کنید. با این کار می توانید کنترل بیشتری در هنگام تیراندازی داشته باشید.

به طور کلی برای افزایش سرعت عملکرد، استفاده از حساسیت بالاتر از حالت پیش فرض بازی پیشنهاد می شود. اگرچه عادت کردن به سرعت بالا در اسیلوسکوپ ها چندان آسان نیست. اما در نهایت، مقابله با چندین دشمن را به طور همزمان آسان تر می کند. با این حال، این قسمت نیز نیاز به تمرین زیادی دارد تا بهترین شرایط ممکن را بدست آورید.

تنظیمات مربوط به Call of Duty: تنظیمات موبایل BR

تنظیمات BR

غارت یکی از عناصر مهم حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Mobile است و اگر آن را در قسمت تنظیمات BR پیکربندی کنید، تاثیر زیادی در افزایش سرعت کار خود در روند بازی احساس خواهید کرد. در این بخش می توانید با اولویت دادن به تجهیزات مختلف، فقط اشیاء مورد نظر خود را به طور خودکار غارت کنید. این فرآیند به شما این امکان را می دهد که کمتر درگیر بیرون ریختن وسایل غیر ضروری و حجیم از کیف شوید و زمان کمتری را برای این کار صرف کنید.

بخوانید  فصل هفتم انیمیشن My Hero Academia با انتشار تریلر و پوستر تایید شد

تنظیمات اولیه در بازی موبایل کالاف دیوتی

پایه ای

قسمت Basic می تواند با ارائه گزینه های موثر در سایر زمینه ها، قابلیت شخصی سازی کنترل و قسمت های مختلف بازی را برای بازیکن ایجاد کند. اگر در تنظیمات این قسمت وقت خود را صرف کنید، می توانید کنترل و گیم پلی بازی را تا حد زیادی مطابق با خواسته خود تنظیم کنید. تنظیمات اولیه برای سه بخش حالت چندنفره، بتل رویال و حالت زامبی، انتخاب های متنوعی را برای شخصی سازی گیم پلی و کنترل هر چه بیشتر بازی در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، اگر به دنبال یک تجربه ایده آل Call of Duty: Mobile هستید، حتما تنظیمات اولیه را بررسی کنید.

Call of Duty: راهنمای تنظیمات <a href=بازی موبایل”/>

همانطور که قبلا ذکر شد، هر بازیکنی می تواند از طریق آزمون و خطا و بررسی هر قسمت از تنظیمات بازی، تمام تلاش خود را برای دستیابی به بهترین شرایط ممکن انجام دهد.بنابراین، صرف کپی برداری از مواردی مانند کنترل و حساسیت بازیکنان دیگر نمی تواند نتیجه ایده آلی برای ما ایجاد کند. در واقع بهترین راه این است که با الهام گرفتن از بهترین مدل ها به دنبال تنظیمات مناسب با شرایط خود باشیم.

Weiterführende links zu "la vida duschgel achtung wild 200 ml".