بهترین معاملات بازی Steam Winter Sale

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

لیست ما از بهترین معاملات Steam شامل بازی‌هایی در ژانرهای مختلف است. ما تلاش کرده‌ایم تا برخی از جواهرات فوق‌العاده منتشر شده در سال جاری را به نمایش بگذاریم، اما برخی از موفقیت‌های سال‌های گذشته را نیز برجسته کرده‌ایم که اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، قطعا ارزش دیدن دارند.

را فروش زمستانی استیم بالاخره اینجاست انفجار سالانه آخر سال Valve یکی از بزرگترین فروش‌های بازی است و نسخه 2022 شاید فریبنده‌ترین بازی باشد، به لطف Steam Deck که روش جدیدی برای بازی شما اضافه کرده است. کتابخانه بازی‌های رایانه شخصی. با وجود هزاران معامله بازی که اکنون در Steam موجود است، ممکن است برای محدود کردن لیست خواسته های خود به کمک نیاز داشته باشید. ما بهترین معاملات فروش زمستانی Steam را که پس از مرور لیست خیره کننده پیشنهادها دیده ایم جمع آوری کرده ایم.

حراج زمستانی Steam تا 5 ژانویه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET فعال است، بنابراین شما دو هفته کامل فرصت دارید تا معاملات را خریداری کنید. این بدان معناست که می‌توانید از هر پولی که در طول تعطیلات دریافت می‌کنید برای خرید کدهای Steam Wallet استفاده کنید تا با هزینه کمتری به کتابخانه خود اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که همه معامله در فروش در حال حاضر زنده است. Steam هر روز در حین فروش معاملات جدیدی ارائه می‌دهد، و شما را مجبور می‌کند که اگر به دنبال معامله خاصی هستید، هر روز برگردید. خوشبختانه، اکنون می توانید تمام معاملات پیشنهادی را برای مدت زمان فروش خریداری کنید.