بهترین معاملات بازی و فناوری در Target این هفته

شاید تارگت به دلیل انتخاب بازی‌های ویدیویی و لوازم الکترونیکی شناخته نشده باشد، اما در حال حاضر این خرده‌فروش کاهش قیمت زیادی را در برخی از محبوب‌ترین بازی‌ها، لپ‌تاپ‌ها، تلویزیون‌ها و سایر لوازم جانبی امروزی ارائه می‌دهد. این شامل جذابیت می شود باندل PS5 + God of War Ragnarok، که همراه با یک کنسول PS5 با آخرین ماجراجویی کریتوس همراه است و فقط 510 دلار قیمت دارد.

فراتر از بسته God of War، تعداد زیادی بازی دیگر در Target برای فروش وجود دارد. همین الان پیدا خواهید کرد پروتکل کالیستو برای 30 دلار (به جای 50 دلار)، Madden NFL 23 برای 35 دلار (به جای 70 دلار)، و Stranger from Heaven: Final Fantasy Origin 20 دلار (به جای 60 دلار).

جذاب ترین پیشنهاد بازی در Target برای فاینال فانتزی شانزدهم پیش خرید کنید، زیرا با خرید خود یک کارت هدیه ۱۰ دلاری پاداش دریافت خواهید کرد. و با توجه به اینکه بازی پیش رو یکی از داغ ترین عناوین سال 2023 خواهد بود، نمی توانیم تصور کنیم که تخفیف های زیادی قبل از عرضه ظاهر شود. بنابراین، اگر به سفر بعدی کلایو توجه کرده‌اید، حتماً این پیش‌سفارش شگفت‌انگیز شگفت‌انگیز از Target را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.