بهترین معاملات بازی ویدیویی موجود قبل از Prime Day

اگر نمی‌دانستید، اکنون کمتر از یک هفته تا فروش بزرگ Amazon Prime Day 2024 که در تاریخ 16 تا 17 جولای برگزار می‌شود فاصله داریم. اگرچه انتظار داریم در میان هزاران معامله ای که در این روزها ارائه می شود، تخفیف های بزرگی را برای بازی های ویدیویی مشاهده کنیم، اما در واقع لیست بلندبالایی از معاملات بازی های ویدیویی قبل از Prime Day موجود است. ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم، از تخفیف های بزرگ در بازی های فیزیکی PS5، Xbox Series X و Switch. ده‌ها بازی در Amazon، Walmart، Best Buy و Target به فروش می‌رسند و ما همه آنها را بر اساس پلتفرم در زیر فهرست کرده‌ایم.

بیشتر تخفیف‌ها روی بازی‌های انفرادی است، اما آمازون و تارگت در حال حاضر تخفیف‌های ویژه Buy 2, Get 1 را علاوه بر کاهش قیمت‌های دیگرشان نیز ارائه می‌کنند. بسیاری از بازی های PS5 و Xbox واجد شرایط فروش آمازون با قیمت های پایین تری در دسترس هستند. اگر در زیر یک بازی را به صورت پررنگ مشاهده کردید، به این معنی است که بخشی از پیشنهاد B2G1 آمازون است. نسخه فروش Target همچنین شامل لیست بلندبالایی از بازی های PS5 و Xbox است، اما آنها فقط با قیمت کامل در دسترس هستند. با این حال، چندین بازی و پیش‌سفارش‌های واجد شرایط برای پیشنهاد Target در جای دیگری به فروش نمی‌رسند، بنابراین حتماً قسمت انتهای این جمع‌بندی را برای همه بهترین معاملات بازی‌های ویدیویی B2G1 بررسی کنید.

معاملات بازی Nintendo Switch Prime Day

محصولات انحصاری نینتندو سوییچ تخفیف های عمیقی دریافت می کنند
محصولات انحصاری نینتندو سوییچ تخفیف های عمیقی دریافت می کنند

با شروع با کنسول دستی هیبریدی بسیار محبوب نینتندو، می‌توانید عناوین فرست‌پارتی مانند Pikmin 4، The Legend of Zelda Breath of the Wild و Super Mario Bros را انتخاب کنید. شگفت زده با تخفیف های بزرگ. همچنین می‌توانید نسخه‌های فیزیکی نسخه‌های شخص ثالث با رتبه بالا مانند Prince of Persia: The Lost Crown، Sea of ​​Stars، و Stardew Valley را تا ۵۰ درصد تخفیف بگیرید. بهترین معاملات پرایم دی نینتندو سوییچ (تا کنون) ممکن است در فروش هفته حلقه هدف و معاملات Walmart باشد که هر کدام شامل تخفیف های عمیق در موارد انحصاری هستند.

بخوانید  روشی نوین در برابر سرقت خودرو با ردیاب خودروی پیام جی پی اس

معاملات بازی PS5 Prime Day

برخی از نسخه های انحصاری PS5 در حال فروش هستند
برخی از نسخه های انحصاری PS5 در حال فروش هستند

لیست بزرگی از بازی‌های PS5 وجود دارد که با نزدیک شدن به Prime Day نمی‌توانید از دست بدهید. می‌توانید بازی‌هایی مانند Dragon’s Dogma 2، Final Fantasy XVI، Marvel’s Spider-Man 2 و Street Fighter 6 را با قیمت ارزان دریافت کنید، و همه آنها واجد شرایط پیشنهاد رایگان B2G1 آمازون هستند.

همچنین می‌توانید بازی‌های انحصاری با تخفیف مانند Demon’s Souls، God of War Ragnarok و Gran Turismo 7 و همچنین بازی‌های شخص ثالث مانند Elden Ring، Lies of P و Persona 3 Reload را انتخاب کنید. لیست زیر را بررسی کنید تا تمام معاملات بازی های مورد علاقه ما برای PS5 را که در حال حاضر موجود است، مشاهده کنید. تمام عناوین پررنگ برای پیشنهاد B2G1 آمازون واجد شرایط هستند.

معاملات بازی Xbox Prime Day

Tekken 8Tekken 8
Tekken 8

اگرچه بسیاری از دارندگان ایکس باکس احتمالاً اکثر بازی های خود را از طریق اشتراک Game Pass خود انجام می دهند، هنوز معاملات زیادی در مورد بازی های فیزیکی برای کسانی که ترجیح می دهند بازی های خود را داشته باشند وجود دارد. در حالی که اکثر بازی‌های تخفیف‌خورده مانند بازی‌های موجود در لیست PS5 هستند، در برخی موارد می‌توانید نسخه Xbox بازی‌ها را حتی با قیمت کمتری خریداری کنید، مانند Elden Ring که در حال حاضر 35 دلار در Xbox از 40 دلار در PS5 کاهش یافته است.

بار دیگر، چندین عنوان واجد شرایط تبلیغات رایگان B2G1 آمازون هستند، از جمله Starfield، Dragon’s Dogma 2، Resident Evil 4 و موارد دیگر. ما همه بازی‌های واجد شرایط برای پیشنهاد B2G1 آمازون را در زیر پررنگ کرده‌ایم، و شما تخفیف‌های فراوان دیگری نیز خواهید داشت.

بخوانید  WoW: Dragonflight فصل 1 دارای Raid جدید، فصل PvP، رویدادهای جهانی و موارد دیگر است.

معاملات بازی رایگان B2G1

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، آمازون و تارگت در حال حاضر فروش B2G1 را در بازی های ویدیویی ارائه می دهند. در حالی که اکثر تخفیف های ذکر شده در بالا واجد شرایط پیشنهاد B2G1 آمازون هستند، چند عنوان قیمت کامل نیز در دسترس هستند. در مورد فروش Target، همه عناوین واجد شرایط با قیمت تمام شده در دسترس هستند، اما تعداد زیادی بازی وجود دارد که در آمازون فروخته نمی شود، از جمله تعداد انگشت شماری از پیش فروش ها مانند Alan Wake Deluxe Edition، Slitterhead و Dragon Quest 3 HD-2D. برای گزیده‌ای از بازی‌های با قیمت تمام شده موجود در هر دو فروش، پیوندهای زیر را بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر حتماً فهرست‌های هر دو فروشگاه آنلاین را بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر از Amazon B2G1 بازی های PS5

بیشتر آمازون B2G1 ایکس باکس بازی ها

B2G1 را هدف بگیرید

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر