بهترین فیلم های سال از نظر متاکریتیک

با این حال، تعیین اینکه منتقدان کدام را بهترین هستند، بسیار آسان تر است. در سایت خواهر گیم اسپات، متاکریتیک، آن‌ها برای هر فیلم رتبه‌بندی دارند، بر اساس نظرات انتقادی و رتبه‌بندی‌هایی که منتقدان به فیلم‌ها می‌دهند. و به لطف این سیستم می توانیم تعیین کنیم که 10 فیلم برتر سال 2022 از نظر منتقدان کدامند.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین فیلم‌های سال 2022 بیاندازیم که نقد شده‌اند و این فهرست را در طول سال به‌روزرسانی می‌کنیم زیرا مطمئناً تغییر خواهد کرد. و در مورد فیلم ها، چرا بدترین فیلم های سال 2022 را که توسط متاکریتیک رتبه بندی شده اند، بررسی نکنید؟ و البته، به خاطر داشته باشید که تنها چهار ماه از سال گذشته است، همه این لیست ها به احتمال زیاد در طول زمان تغییر می کنند.

سالی که گذشت سال بسیار خوبی برای سینما بود. بین عرضه‌های اصلی در سرویس‌های استریم و دیجیتال، به‌علاوه همه آن فیلم‌های اکران شده در سینما، پیگیری هر فیلمی که در سال 2022 اکران شده است بسیار دشوار است، و چه چیزی این را سخت‌تر می‌کند، چگونه باید هر فیلم خوبی را که اکران می‌شود پیگیری کنید. سال؟ بیش از 400 فیلم بلند در سال 2022 منتشر شد، اما منتقدان چه چیزی را بیشتر دوست داشتند؟

بر اساس این گزارش، در سال 2021، 925 فیلم منتشر شد در سینما آغاز شدو شامل پخش جریانی و ویدیوی مستقیم است. در همین حال، Statista ادعا می‌کند که 403 فیلم در سال 2021 در ایالات متحده و کانادا اکران شده‌اند. این مقدار قابل پیگیری است، اگرچه این مقدار یک ناهنجاری است (اینطور نیست)، می‌توانیم مطمئن باشیم که صدها و صدها فیلم هر سال اکران می‌شوند. .

بخوانید  فیلم همه چیز همه جا همه به یکبار برنده اسکار بهترین فیلم 2023 شد