بهترین دی وی دی رایتر اکسترنال برای لپ تاپ لپ تاپ فا

از همین رو شرکت‌های تولید کننده در حال حذف درایوهای DVD از روی لپ تاپ ها هستند. دی وی دی رایتر ZenDrive U8M (SDRW-08U8M-U) یک رایتر زیبا، بسیار باریک و کارآمد از برند ایسوس است که کاربردهای زیادی را پوشش می‌دهد و رنگ بندی زیبایی هم دارد. این درایو برای اتصال به لپ تاپ یک پورت USB-C دارد که اکثر لپ تاپ‌های مدرن به آن مجهز است. دی وی دی رایتر SE-208 یک رایتر زیبا و با کیفیت است که برای کارکرد صحیح، نیاز به دو پورت USB دارد. به همین دلیل حتما چک کنید که لپ تاپ شما دو پورت USB از نوع 2 یا 3 در یک سمت لپ تاپ، داشته باشد.

  • اکنون که درایو را نصب کرده اید ، می توانید کامپیوتر را ببندید.
  • باید بدانید که لنز ها معمولا ارزش تعمیر ندارند و بهترین مسیر برای بازگشت سلامتی دستگاه در این شرایط، تعویض لنز است.
  • به همین دلیل است که ما رم های DDR2 ، DDR3 و DDR4 را بعد از نسل اصلی دیده ایم.

بعضی از رایترهای اکسترنال نیاز به دو پورت USB دارند و چون معمولا کابل‌های رایتر کوتاه هستند، این دو پورت باید در یک سمت لپ تاپ باشن. یعنی لپ تاپ شما باید دو پورت USB در کنار هم داشته باشد. کامپیوتر افق، فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه قطعات کامپیوتر آغاز نمود و در حال حاضر به بزرگترین وارد کننده و توزیع کننده قطعات لپتاپ در کشور تبدیل شده است. این مجموعه که با نام رسمی “فرا سیستم افق” ثبت شده است دارای فروشگاه اینترنتی و فروشگاه حضوری در “مرکز کامپیوتر ایران” و “خیابان مظفر” میباشد. بیشتر درایوهای نوری برای باز شدن‌شان احتیاج به فشردن دکمه‌ قرار گرفته در جلوی دستگاه دارند. یافتن و دسترسی به این دکمه می‌تواند برای برخی از دستگاه‌ها دشوار باشد.

بخوانید  صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

بهترین دوربین گوشی 2023 برای عکاسی و فیلم برداری

این تکنولوژی به درایو نوری امکان اجرای انواع فایل‌های چندرسانه‌ای مانند صدا، عکس و ویدیو را می‌دهد. نسخه‌های قدیمی‌تر RAM کامپیوتر با مدل‌های قدیمی دسکتاپ سازگار است. تعداد پین‌های حافظه RAM باید با شکاف مادربرد سازگار باشد.

صحرایی: در نظام تعلیم و تربیت بازی گردان اصلی معلم است

BurnAware به عنوان دی وی دی محبوب رایت نرم افزار است که نیازهای مختلف متمرکز به رسمیت شناخته شده است. یکی از آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به رایت دی وی دی. اگر شما برای دی وی دی رایتر اساسی ویندوز 10 با برخی از ویژگی های اضافی به دنبال, شما می توانید از رفتن این فکر می کنم.

سی دی رایتر (CD Writer)

این دو قابل تعویض نیستند یعنی نمی‌توانید از RAM لپ تاپ در شکاف RAM دسکتاپ استفاده کنید. با این حال ، برخی از آداپتورهای رومیزی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند از RAM لپ تاپ استفاده کنید. با این وجود ، ذکر این نکته ضروری است که نسل‌های قدیمی‌تر RAM با نسخه‌های جدید سازگار نیستند.