بهترین بازی های Steam Deck برای بازی در حال حاضر

ما چند ده تا از بهترین بازی‌ها را برای بازی در Steam Deck گردآوری کرده‌ایم، از جمله بازی‌های AAA، Indies زیر رادار و هر چیز دیگری. در بیشتر موارد، این بازی‌ها قبلاً توسط Valve به عنوان «Deck Verified» اعلام شده‌اند، به این معنی که بدون هیچ گونه هشداری کاملاً پشتیبانی می‌شوند. با این حال، ما شخصاً همه بازی‌های این فهرست را آزمایش کرده‌ایم، بنابراین حتی در مواردی که چیزهایی با ستاره همراه هستند، مانند نیاز به استفاده لحظه‌ای از صفحه نمایش لمسی برای اتصال به Xbox در یک مثال، متوجه می‌شویم که خود بازی‌ها بیشتر از بازی‌های کوچک هستند. سکسکه و همچنان آنها را بر این اساس توصیه می کنیم.

Steam Deck مدتی است که در دست بازیکنان بوده است و اکنون که به راحتی برای خرید در دسترس است، بازیکنان بیشتری می توانند هر روز آن را برای خود امتحان کنند. می‌توانید بررسی Steam Deck ما را بخوانید تا ببینید ما در مورد آن چه فکر می‌کنیم، اما به احتمال زیاد شما در حال حاضر آماده شیرجه رفتن به تنهایی هستید. به محض اینکه آن را راه‌اندازی کردید، متوجه می‌شوید که کتابخانه Steam شما دست نخورده است، که هیجان‌انگیز است، اما همه بازی‌ها در هنگام اجرای آن‌ها از طریق Steam Deck یکسان ساخته نمی‌شوند.

Steam Deck Valve یک مفهوم کاملاً جدید نیست. دستگاه‌های بازی رایانه‌های شخصی قابل حمل سال‌هاست که وجود دارند. اما Steam Deck به نظر می رسد پیشرفت پلتفرم باشد زیرا ارزان تر از بسیاری از گزینه های جایگزین است و البته به این دلیل که از خود Valve می آید. چه کسی بهتر از سازندگان Steam برای مدیریت یک موتور بخار قابل حمل؟

بخوانید  ایسوس از کارت گرافیک ROG Matrix GeForce RTX 4090 رونمایی کرد.
محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.