بهترین بازی های Co-op سال 2022 از نظر متاکریتیک

بهترین نمونه های همکاری آنلاین و محلی برای سال 2022 نشان دهنده تنوع شگفت انگیزی از ژانرها و ایده ها است. از لیست ما، می‌توانیم ببینیم که سیستم احضار مفید الدن رینگ، آن را به دلایلی در صدر جدول امتیازات قرار داده است. Destiny 2: The Witch Queen یک ماجراجویی فضایی سرگرم‌کننده و انعطاف‌پذیر است که در آن کار گروهی باعث می‌شود رویاها کارساز شوند. و ویکتوریا 3 عمیق‌تر از سنگر ماریانا با جهان‌سازی سیاسی-اجتماعی‌اش است.

ممکن است از نظر جغرافیایی دور باشید یا یک کاناپه مشترک داشته باشید، اما دعوت از یک دوست برای شب بازی سطح بالا هنوز یکی از بهترین تجربیات اجتماعی است که می توانید در زندگی داشته باشید. با بازی‌های co-op بزرگتر و بهتر از همیشه، به لطف داده‌های ارائه شده توسط سایت خواهر GameSpot Metacritic، نگاهی به بهترین بازی‌های اجتماعی برای بازی در سال 2022 انداخته‌ایم.

در این سال بازی‌های Co-op فوق‌العاده دیگری نیز در دسترس بودند، و برای طرفداران نوستالژیک، فرصت کاوش در آتاری در اوج قدرت یا آزمایش برخی از مهارت‌های شینوبی در یک بازی کاملاً جدید Teenage Mutant Ninja Turtles بسیار زیاد بود. بالای یک سوند یکپارچهسازی با سیستمعامل. می‌توانید تمام بازی‌هایی را که برش داده‌اند را در زیر ببینید، و برای فهرست‌های متاکریتیک بیشتر، مجموعه‌ای از بهترین بازی‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه شخصی ۲۰۲۲ را در GameSpot ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.