بهترین بازی‌های دیابلو مانند – GameSpot

در حال حاضر، با عرضه Diablo 4 در افق، ما سعی کرده‌ایم تا 9 بازی برتر را که همان تجربه‌ی پرارزش را در ژانر اکشن-RPG دیابلو مانند ارائه می‌دهند، معرفی کنیم. از رقبای مشهوری مانند سری Torchlight گرفته تا بازی‌های کمتر شناخته‌شده‌ای مانند ویکتور وران، تقریباً هر بازی در این سبک را که می‌خواهید بازی کنید، پوشش داده‌ایم. اگرچه هیجان برای عرضه Diablo 4 زیاد است، دفعه بعد که احساس می‌کنید میل به خرد کردن دارید، یکی را امتحان کنید. ممکن است تعجب کنید که چقدر آن را دوست دارید.

سری Diablo به عنوان پیشگام در بازی‌های RPG غربی، بخشی نمادین از بازی بوده است و پایه‌ای را برای دیگران ایجاد کرده است تا بتوانند آن را دنبال کنند و بر روی آن بسازند. تاثیر پایدار Diablo 2 باعث ایجاد زیرشاخه‌ای از RPG‌های اکشن مشابه شده است که هدف همگی بازسازی حلقه گیم‌پلی رضایت‌بخش آن با ویژگی‌های خزیدن در سیاهچال، غارت و ویژگی‌های چند نفره است. با این حال، کاملاً منصفانه است که بگوییم برخی از دیابلو-لایک‌ها بهتر از دیگران هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.