بهبودهای گیم پلی جدید Marvel’s Spider-Man 2 شما را به یک “بداهه ساز آکروباتیک” تبدیل می کندMarvel’s Spider-Man 2 بر اساس گیم پلی است که در بازی اول معرفی شد و در اسپین آف 2020 مایلز مورالز گسترش یافت و این بار توسعه دهنده Insomniac قصد دارد بر ماهیت هوایی مبارزات بعدی تأکید کند. در یک پست وبلاگ PSمدیر خلاق، برایان اینتیهار توضیح داد که چگونه بازیکنان در گرماگرم نبرد به «بداهه‌پردازان آکروباتیک» تبدیل می‌شوند، زیرا از فناوری‌ها و قدرت‌های منحصربه‌فرد خود برای مقابله با مجرمان استفاده می‌کنند.

Intihar گفت: “ما همیشه قهرمانان عنکبوتی خود را “بداهه سازان آکروباتیک” می دانستیم و در Marvel’s Spider-Man 2 می خواستیم آنها را به روش های جدیدی برای انجام این کار در طول مبارزه مجهز کنیم.” “این شامل قدرت‌های Pete’s Spider Arms و Symbiote می‌شود، در حالی که Miles اکنون دو شکل از زهر بیوالکتریک را برای هر مبارزه به ارمغان می‌آورد. و هنگامی که شما شروع به ترکیب این توانایی‌ها با اسبابک‌های کاملاً جدید مانند Web Grabber کنید، می‌تواند به ترکیب‌های هیجان‌انگیز منجر شود.”

Spider-Man 2 همچنین روش سریع تری را برای کاوش در منهتن معرفی می کند، زیرا پیتر و مایلز می توانند از Web Wings برای حرکت سریع بین نقاط استفاده کنند. کارگردان بازی، رایان اسمیت، توضیح داد که در حالی که وب‌سوینگ هنوز وجود دارد، اکنون با سیستم Web Wings کار می‌کند.

اسمیت گفت: «ما Web Wings را برای کار با نوسان و تکمیل آن طراحی کردیم. به این ترتیب می‌توانید بین این دو ببافید تا سرعت و ارتفاع را افزایش دهید. وقتی از Web Wings با تونل‌های باد ما استفاده می‌کنید، این یکی از راه‌هایی است که می‌توانید به سرعت از شهر عبور کنید و واقعاً سرعت پیمایش را افزایش دهید، که یکی از اهداف ما بود.

Marvel’s Spider-Man 2 در 20 اکتبر بر روی PS5 – و نسخه ویژه PS5 – عرضه می شود و اگر آن را از دست دادید، این هفته تریلر جدیدی از بازی منتشر شد. تیزر کوتاه بازی هری آزبورن را دوباره معرفی می‌کند، چندین موضوع داستانی را راه‌اندازی می‌کند و با وعده‌ای شوم ونوم برای شفای دنیا به پایان می‌رسد.

هر دو مرد عنکبوتی در بازی دست پر خواهند داشت، زیرا نه تنها باید با ونوم، کراوون شکارچی و مارمولک مقابله کنند، بلکه باید با دشمن متقابلشان، جی. جونا جیمسون، که با شروع بازی پشت میز روزنامه دیلی باگل بازگردد، مقابله کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  فروش 50000 نسخه از بازی سیفو در استیم