بلیط فیلم Super Mario Bros 1 خریداری شده است، اکنون 1 رایگان دریافت کنید

فراتر از بازیگران پر ستاره، این فیلم دارای یک استودیوی انیمیشن تاثیرگذار است که نمایش را اداره می کند و ایلومینیشن در راس آن قرار دارد. این تیم قبلاً روی Despicable Me و Minions کار کرده است – و سبک هنری عجیب آنها با فیلم آینده ماریو به طور کامل به نمایش گذاشته شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.فیلم Super Mario Bros. تا 5 آوریل روی پرده سینماها نخواهد رفت، اما بلیت‌های آن اکنون پیش از اکران بزرگ آن به فروش می‌رسد. و اگر به دنبال به دست آوردن چند صندلی خوب (یا اصلاً صندلی، زیرا فیلم احتمالاً افراد زیادی را به خود جلب می کند)، می خواهید بلیط های خود را در اسرع وقت پیش خرید کنید. احتمالاً می خواهید از آن سفارش دهید Fandango چون فروشنده بلیط بلیط خریداری شده را پیشنهاد می کند، پیشنهاد رایگان دریافت می کند. هنگام پرداخت، کد تبلیغاتی MARIOLUIGI را وارد کنید یا BOWSER. هر دو کد تبلیغاتی برای ما کار می‌کردند، بنابراین تا زمانی که یک تئاتر نزدیک شما در Fandango است، باید بتوانید از این مزیت بزرگ استفاده کنید (h/t Wario64)

قیمت بلیط بسته به منطقه شما متفاوت است، اما انتظار دارید حداقل 12 دلار برای هر بلیط هزینه کنید. نسخه RealD 3D کمی گران‌تر از نسخه استاندارد است، اما این نسخه ممکن است سریع‌ترین فروش را داشته باشد، زیرا اکثر سالن‌ها ساعات نمایش بیشتری را برای فرمت استاندارد ارائه می‌دهند.

بخوانید  مجموعه تلویزیونی جنگ ستارگان آندور یک بمب اف اف را فیلمبرداری کرد که برای اولین بار بود

فیلم Super Mario Bros. در تاریخ 5 آوریل روی پرده سینماها می رود.

تریلر نهایی این فیلم در اوایل این هفته به اشتراک گذاشته شد. لوئیجی گرفتار در قفس، ارتش عظیم Bowser و جاده نمادین رنگین کمان را نشان می داد. این در حال شکل گیری است که یکی از بزرگ ترین اکران های سال است، با نام های بزرگی مانند جک بلک، آنیا تیلور-جوی و کریس پرت که صدای خود را به این اکشن وامی دارند.

با این وجود که قصد تماشای فیلم Super Mario Bros را دارید، دریافت بلیط امروز و تضمین بهترین صندلی‌های سینما ضرری ندارد – و البته برای خرید یکی، یک معامله رایگان دریافت کنید.