بسته جدید کارت گرافیک Nvidia شامل Black Myth: Wukong است

انویدیا اعلام کرد که باندلی از کارت های گرافیک سری RTX را با بازی Black Myth: Wukong عرضه خواهد کرد که برای افرادی مناسب است که به کارت گرافیک جدید نیاز دارند و می خواهند این بازی فوق العاده را تجربه کنند.

این غول تولید کننده کارت گرافیک گفت که کارت های سری 40 این برند بهترین راه برای تجربه Black Meat: Wukong هستند زیرا ردیابی پرتوهای کامل و تجربه DLSS را در اختیار بازیکنان قرار می دهند. این همکاری با استودیوی سازنده این بازی یعنی Game Science Studio می باشد و لیست کارت هایی که با این پک عرضه خواهند شد به شرح زیر است:

  • GeForce RTX 4090
  • 4080 فوق العاده
  • 4080
  • 4070T سوپر
  • 4070 T
  • 4070 فوق العاده
  • همه کارت های خانواده 4070 برای کامپیوتر
  • لپ‌تاپ‌های دارای کارت گرافیک GeForce RTX 4090، RTX 4080 یا RTX 4070

Black Myth: Wukong یک بازی RPG اکشن است که ریشه در اساطیر چینی دارد. روایت آن بر اساس یکی از چهار رمان بزرگ و کلاسیک در ادبیات چین است. به عنوان یک فرد مقدر، باید وارد قلب چالش ها و شگفتی های این مسیر شوید تا رازهای یک افسانه باشکوه از گذشته را کشف کنید.

شخصیت بازی اسطوره سیاه: Wukong

وارد سرزمینی پر از شگفتی ها و اکتشافات اساطیر چینی باستان شوید. به عنوان فردی که سرنوشت انتخاب کرده است، در رویدادهای خیره کننده و مناظر نمادین این داستان کلاسیک سفر کنید و این ماجراجویی حماسی را به زبان خودتان بازگو کنید.

اگر یکی از این کارت‌های گرافیکی همراه با این بازی را خریداری کرده‌اید، یک ایمیل برای شما ارسال می‌شود که مراحل اضافه کردن گوشت سیاه را به کتابخانه Steam شما توضیح می‌دهد.

بخوانید  Fortnite Unvaulted: کجا می توان Heavy Sniper، Arrow Sniper و Ace's Exotics Vending Machine را پیدا کرد

انویدیا قبلاً اعلام کرده بود که Wuthering Waves به زودی از DLSS 3 و Reflex نیز پشتیبانی خواهد کرد. این بازی در زمان انتشار فقط از DLSS 2 پشتیبانی می کرد. این شرکت اعلام کرد که فعال کردن این ویژگی به کارت‌های گرافیک سری GeForce RTX 40 اجازه می‌دهد تا نرخ فریم بازی را افزایش داده و به بازیکنان کمک کند تا تاخیر سیستم را کاهش دهند و گیم‌پلی را روان‌تر کنند. در این صورت، کل دنیای شما مبتنی بر فناوری Nvidia خواهد بود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر