بزرگترین فروش بازی تعطیلات در حال حاضر اتفاق می افتد

فراموش نکنید که در تعطیلات نیز می‌توانید بازی‌های رایگان دریافت کنید. Epic تا 29 دسامبر هر روز یک بازی رایگان اهدا می کند و آمازون از 27 دسامبر 10 بازی رایگان به اعضای Prime اهدا می کند.

یکی از بزرگترین فروش ها در متعصب، زیرا ویترین فروشگاه هزاران بازی را با تخفیف ارائه می دهد. او اخیراً کاتالوگ خود را با موارد بیشتری به روز کرده است و به شما این امکان را می دهد که گیر بیفتید خدای جنگ برای 25 دلار یا حلقه مرگ برای 17 دلار همچنین زمانی که برای سفارش خود بیش از 12 دلار خرج کنید، یک بازی رایگان به دست خواهید آورد، پس حتماً قبل از بررسی آن علامت را بزنید. Fanatical از تنها ویترین بازی رایانه شخصی با معاملات عالی فاصله دارد.

برای کمک به شما در مرور همه معاملات موجود امروز، در اینجا یک مرور کلی از هر فروش زمستانی/تعطیلاتی که امروز در دسترس است آورده شده است. به یاد داشته باشید که بسیاری از آنها پس از تعطیلات به پایان می رسد، بنابراین سعی کنید زمانی را در برنامه شلوغ خود برای نگاه کردن و صرفه جویی در هزینه پیدا کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.