بزرگترین بازی های منتشر شده در مارس 2023

گیمرهای رایانه شخصی می توانند با بازی The Last of Us Part 1 یک عنوان پلی استیشن دیگر را به مجموعه خود اضافه کنند و اگر به دنبال نوع شخصی تری از درام هستید که تنها در داخل خانه با طناب های طوفان قابل حل است، پس چکمه های خود را ببندید و آماده باشید تا در WWE 2K23 عنوان Wrestlemania را انتخاب کنید. Bt البته، واقعی بازی بزرگ مارس بازگشت یک نماد است، یک نیروی جهانی از طبیعت به نام Peppa Pig، که وارد یک ماجراجویی در جهان می شود.

شروع ماه مارس یک روح کاملاً جدید از تیم پشت سر Nioh است، زیرا Wo Long: Fallen Dynasty استعداد Team Ninja را برای اکشن هک اند اسلش وحشیانه با داستان چینی و یک دنیای فانتزی تاریک برای کاوش در می آمیزد. اگر نوع متفاوتی از تجربه‌های روح‌مانند را ترجیح می‌دهید که در برخی از تأثیرات بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل نیز ترکیب می‌شود، بسته Castlevania برای سلول‌های مرده شما را مستقیماً به قلعه دراکولا برمی‌گرداند تا با ارباب خون‌آشام‌ها به عقب برگردید.

با نزدیک شدن به ماه مارس، سال بازی رسما داغ می‌شود و ماه پیش‌رو کاملاً با نسخه‌های پرمخاطب و عرضه بازی‌های مستقل جدید همراه است. با عرضه PlayStation VR 2، توسعه Lightfall Destiny 2 و Atomic Heart در آینه دید عقب، مارس 2023 مملو از بازگشت ترس و بقای نمادین، 18 سوراخ شادی گلف و فوق ستاره هایی است که آرنج های طناب بالایی را رها می کنند.

اگر سفر پپا به دور دنیا برای شما سخت است، می توانید به جای آن در فضای تاریک Resident Evil 4 Remake شیرجه بزنید. پس از اینکه Dead Space Remake سطح توانایی و هدف یک بازی دوباره متولد شده را بالا برد، دیدن اینکه Resident Evil 4 Remake چگونه نسبت به نسخه اصلی پیشرفت کرده و چگونه در برابر شاهکار EA قرار می گیرد بسیار جذاب خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، می توانید برنامه کامل انتشار را در زیر در کنار چندین بازی برجسته دیگر دریافت کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.