بررسی F1 24 – موقعیت قطبی را به سختی از دست می دهد

فصل 2024 فرمول 1 بالاخره داغ می شود. مکس ورشتاپن به احتمال زیاد همچنان چهارمین قهرمانی متوالی رانندگان را پس از آخرین مسابقه در ماه دسامبر به دست خواهد آورد، اما حداقل بقیه میدان زندگی را برای هلندی مسلط و تیم ردبول او بیشتر می کند. مسابقات اخیر رقابتی‌تر و غیرقابل پیش‌بینی‌تر بوده‌اند و تیم‌های متعددی در هر مسابقه آخر هفته برای مقام اول می‌جنگند. این باید زمان خوبی برای عرضه F1 24 باشد، اما همان هیجان ایجاد شده توسط محصول واقعی کاملاً برای آخرین نسخه Codemaster صدق نمی کند. این هنوز هم یک بازی مسابقه‌ای عالی است، مخصوصاً وقتی حالت ارتقا یافته شغل راننده را در نظر بگیرید، اما آشنایی آشکار آن به این معنی است که اگر F1 23 دارید، دلیل کمتری برای ارتقاء آن وجود دارد.

شرحی ارائه نشده است

بزرگترین نقطه فروش F1 24 حالت جدید و بازسازی شده شغل راننده آن است. هنوز هم می‌توانید این تجربه چند فصلی را به‌عنوان یک راننده سفارشی تجربه کنید، اما F1 24 اکنون به شما امکان می‌دهد کلاه ایمنی یکی از 20 راننده فوق‌ستاره را در تور این فصل بپوشید. ممکن است بخواهید خودتان چهارمین قهرمانی متوالی ورشتاپن را به دست آورید یا راننده جوان تری مانند یوکی تسونودا را انتخاب کنید و جایگاه خود را در یکی از بزرگترین تیم های این ورزش به دست آورید. نه تنها این، بلکه می توانید به عنوان یک راننده F2 شروع کنید – کار خود را در F2 یا F1 شروع کنید – و از میان مجموعه ای از نمادهای افسانه ای مانند آریتون سنا، ژاک ویلنوو و اوه… پاستور مالدونادو را انتخاب کنید. این فقط یک تغییر ظاهری نیست، زیرا تمام آمارها و افتخارات قبلی، از جمله تعداد سکوها، بردهای مسابقه، بردهای قهرمانی و غیره حفظ می شوند. کسب هشتمین عنوان قهرمانی جهان توسط مایکل شوماخر یا تلاش برای بازسازی ویلیامز به یک مدعی عنوان با سنا در فرمان، یک چشم انداز فریبنده است.

بخوانید  حجم فروش بازی Metro Exodus از 8.5 میلیون نسخه گذشت

با رسیدن به 10 نفر برتر، دستیابی به اهداف قرارداد و کسب افتخارات جدید، شهرت راننده شما در این ورزش افزایش می یابد. این می تواند به شما کمک کند تا قرارداد جدیدی را با تیم فعلی خود ببندید یا توجه تیم های رقیب را به خود جلب کنید، که سپس شروع به رقابت برای خدمات شما می کنند. اگر این اتفاق بیفتد، می‌توانید با شرکت در یک جلسه مخفیانه موافقت کنید و در مورد یک حرکت مذاکره کنید یا پیشنهاد را رد کنید، همه اینها شبیه به نوع حرکت‌های ناگهانی راننده در پشت درهای بسته است که در زندگی واقعی اتفاق می‌افتد. اگر تصمیم بگیرید در تیم فعلی خود بمانید، آنها از تصمیم شما راضی خواهند بود. با توجه به اینکه قرار بود جلسه محرمانه باشد، این بی معنی است، اما با این حال این جلسات مخفیانه تازگی خوبی است.

ادامه مطلب را در GameSpot بخوانید

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر