بررسی لپ‌تاپ MSI Cyborg 15؛ گیمینگ اقتصادی


سری Cyborg ام‌اس‌آی درواقع لپ‌تاپ‌های گیمینگ مقرون‌به‌صرفه‌ی این شرکت را شامل می‌شوند که با شعار «Gaming on-the-go» برای تجربه کردن بازی‌ها روی یک دستگاه قابل حمل درنظر گرفته شده‌اند.

تایوانی‌ها لپ‌تاپ گیمینگ خود را در کانفیگ‌های مختلفی شامل پردازنده‌های نسل دوازده و سیزدهمی اینتل و گرافیک‌های سری RTX 40 و RTX 20 عرضه و در تمامی مدل‌ها از رم DDR5-5200MHz استفاده می‌کنند؛ به‌جز مدل مجهز به تراشه Core i5-12450H که شامل رم DDR5-4000MHz می‌شود.

مدلی که ما در زومیت دراختیار داشتیم از تراشه Core i7-12650H به‌همراه گرافیک RTX 4050، رم ۱۶ گیگابایتی و ۵۱۲ گیگابایت فضای NVMe SSD، استفاده می‌کرد. با بررسی لپ‌تاپ گیمینگ اقتصادی Cyborg 15 همراه زومیت باشید.

طراحی و کیفیت ساخت لپ‌تاپ Cyborg 15 ام‌اس‌آی

برای مدیریت قیمت تمام‌شده‌ی لپ‌تاپ و تمرکز بیشتر روی سخت‌افزار و عملکرد، در کیفیت ساخت و متریال به‌کاررفته در لپ‌تاپ Cyborg، تا حد امکان صرفه‌جویی شده است و به‌جز بخش پشتی در لپ‌تاپ، تمام بخش‌های دیگر بدنه پلاستیکی هستند.

المان قابل توجه در طراحی لپ‌تاپ، پنل نیمه‌شفاف زیر بدنه است که اضلاع اطراف بدنه را نیز دربر می‌گیرد و روی آن شیارهایی با نوشته‌ی MSI True Gaming به‌چشم می‌خورد. شیارهای زیر لپ‌تاپ، هوای خنک را به سمت داخل می‌کشند و سپس هوای گرم از اگزوزهای تعبیه‌شده در اضلاع چپ و پشت لپ‌تاپ خارج می‌شود. بخش پلاستیکی نیمه‌شفاف، حاشیه‌های اطرافِ دَر، لولاهای آن و همچنین برآمدگی وب‌کم در قسمت بالای نمایشگر را نیز شامل می‌شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  اولین تبلیغ فصل 3 The Bear بازگشت آشوب به آشپزخانه را نشان می دهد