بررسی اجمالی بازی Heroes Never Die Heroes Never Die + لینک دانلود

سیستم تراز شخصیت ها در بازی Heroes Never Die

Heroes Never Die کیفیت خوب و ویژگی های جذابی دارد که آن را به یک بازی نقش آفرینی سرگرم کننده تبدیل می کند. با ارائه Heroes Never Die با یک گیمر همراه باشید.

این بازی دارای شخصیت های مختلف و سیستم سطح بندی بسیار گسترده است

پس از اتمام دیالوگ ها و اولین توضیحات بازی، بازیکن باید نبردهای خود را با انبوهی از نیروهای دشمن آغاز کند و وارد یک چرخه بی پایان از درگیری ها شود. به این ترتیب بازیکن می تواند به مرور زمان شخصیت های بیشتری را کنترل کند و سرعت مبارزات آنها را افزایش دهد. اما سادگی گیم پلی و وجود حالت نبرد خودکار در بازی به Heroes Never Die این امکان را می دهد که بیشتر حس آثار تفانی را به بازیکن منتقل کند. فقط بازی را اجرا کنید و اجازه دهید شخصیت های شما به طور خودکار دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرند و به مراحل بعدی بروید.

دانلود بازی Heroes Never Die

یکی از مهم ترین ویژگی های بازی های موبایل دسترسی آسان و سریع به تجربه آنهاست. بازی هایی که همیشه همراه ما هستند و تنها پس از چند ثانیه می توان آن ها را تجربه کرد. به خصوص کارهای ساده و فنی ساخته شده برای موبایل که بیش از همه هدفشان پر کردن زمان بیکاری پخش کننده است، با چنین دسترسی ساده و سریعی بسیار ارزشمندتر به نظر می رسد. بنابراین می توان گفت که بازی Heroes Never Die اگرچه در سبک نقش آفرینی دنبال می شود اما ویژگی هایی دارد که آن را به یک اثر هنری بسیار مناسب برای پلتفرم موبایل تبدیل می کند. شغلی که قرار نیست شما را درگیر داستان یا نبردهای پیچیده کند و در عوض به منظور ارائه یک تجربه ساده با فضای نقش آفرینی است.

بخوانید  Guardians of the Galaxy 3 را دو روز زودتر با یک ماراتن 7 ساعته و 3 فیلم تجربه کنید.

اگرچه گیم‌پلی بازی بازیکن را به چالش نمی‌کشد، اما آیتم‌ها و ویژگی‌های تقویت‌کننده شخصیت‌های زیادی وجود دارد که روند گیم‌پلی و پاداش‌های بی‌شمار را کمی ارزشمندتر می‌کند. بنابراین همیشه کارهایی مانند ارتقاء و تغییر قدرت شخصیت، انتخاب آیتم ها و غیره وجود خواهد داشت. برای اینکه بازیکن مدام درگیر بازی باشد.البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که شکست دادن Heroes Never Die کار سختی است اما غیرممکن نیست. به طور کلی Heroes Never Die اثری است که با گرافیک خنده دار، گیم پلی ساده و سریع خود می تواند لحظات بامزه ای را برای گیمرها رقم بزند. اگر عاشق بازی های RPG و اکشن هستید، تجربه بازی Heroes Never Die را در پلتفرم های اندروید و آیفون از دست ندهید.

Heroes Never Die در همان ابتدای بازی دلیل نامگذاری خود را در قالب یک داستان کوتاه بیان می کند.بازی دارای قهرمانی است که در یک نبرد ناعادلانه گم شده است. اما این مرگ به معنای پایان کار او نبود و او متوجه می شود که می تواند به زندگی بازگردد. به گونه ای که او تنها به یافتن جسدی بی جان نیاز دارد و با کنترل آن تمام تلاش خود را برای انتقام به کار می گیرد. در این میان چندین قهرمان دیگر به مرور زمان یا با خرید از فروشگاه در اختیار بازیکن قرار می گیرند. اما نکته جالب اینجاست که اکثر قهرمانان بازی مانند شخصیت اول به دنبال انتقام مرگ خود هستند و در نبردی نابرابر نیز کشته شدند. از این رو برای شکست دادن دشمنان مشترک خود متحد می شوند و مانع از گسترش قدرتشان می شوند.

بخوانید  The Last Of Us از HBO ایده درخشانی دارد که بازی ها می توانند از آن استفاده کنند

گیم پلی بازی Heroes Never Die