برخورد الی با یک گروه مشکوک در تریلر قسمت هشتم The Last of Us

دانلود فیلم آپارات

تریلر تبلیغاتی جدید، الی را نشان می‌دهد که با گروهی از بازماندگان که گمان می‌رود توسط دیوید رهبری می‌شوند، روبرو می‌شود و بینشی از تلاش این شخصیت برای نجات جواهر در زمستانی مرگبار ارائه می‌دهد. قسمت 8 با عنوان When We Are In Need 51 دقیقه طول می کشد و به ماجراهای زمستانی الی و جول پایان می دهد. تروی بیکربازیگر نقش جواهر در مجموعه بازی The Last of Us در قسمت هشتم نقش دستیار دیوید را بازی می کند.

در خلاصه داستان سریال The Last of Us شبکه HBO آمده است: “داستان سریال بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن می گذرد. ​​یک بازمانده سرسخت به نام جول برای نجات الی، دختری 14 ساله از یک منطقه خالی از سکنه در قرنطینه استخدام می شود. آنچه در دره کار ساده ای به نظر می رسد به سرعت به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای زنده ماندن فقط به یکدیگر تکیه کنند.

کریک مازن خالق سریال چرنوبیل و نیل دراکمنخالق سری بازی های The Last of Us، به عنوان تهیه کننده و نویسنده اجرایی سریال Last of Us فعالیت می کنند.بخش تلویزیونی Sony Pictures این اقتباس تلویزیونی را با همکاری PlayStation Productions تولید کرده است. اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز کارولین اشتراوسرئیس استودیو ناتی داگ و ایوان ولز آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی این پروژه کار کردند.

پدرو پاسکال به عنوان جواهرات، بلا رمزی در نقش الی، آنا تورو مثل تس، گابریل لونا مثل تامی، روتین وسلی مثل مریم مرل دندریج مثل مرلین، نیکو پارکر مثل سارا نیک آفرمن مثل بیل، مری بارتلت مثل فرانک، طوفان نی مثل رایلی، لامار جانسون در نقش هنری کوین وودارد مثل سام، ملانی لینسکی مثل کتلین، جفری پیرس در نقش پری و گراهام گرین در نقش مارلون از جمله بازیگران سریال The Last of Us هستند.

بخوانید  واکنش متخصص اسلحه به اسلحه در Hell Let Loose قسمت 2
در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، می دانیم که HBO تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت هشتم فصل اول سریال The Last of Us را با طرفداران به اشتراک گذاشته است که چرخ قسمت بعدی این اقتباس تلویزیونی بین دستان شماست. علی عباسی بومی سازی شده است و اسکریپت آن کریگ مازن تبدیل به رشته نویسندگی شد. قسمت 8 سریال Last of Us در تاریخ 15 مارس 2023 (5 مارس 2023) برای طرفداران نمایش داده می شود.

HBO تریلر تبلیغاتی جدیدی از قسمت هشتم سریال The Last of Us منتشر کرده است که ماجراهای الی را در زمستانی مرگبار به تصویر می کشد.