برادر جیمز گان برای ایفای یک نقش شرور به دنیای دی سی پیوست


شان گان، برادر جیمز گان، پس از توافق با برادران وارنر، یکی از نقش های شرور و منفی دنیای دی سی را بازی خواهد کرد.

در آخر اخبار سینما و تلویزیون، یک بازیگر دیگر به دنیای جدید دی سی اضافه شد. شان گان بازیگر نقش کراگلین در سه گانه Guardians of the Galaxy به دنیای DC اضافه شد. انتظار می رود که او نقش مکسول لرد، تاجر قدرتمند و شرور را بازی کند. پیش از این، پدرو پاسکال در فیلم Wonder Woman 1984 نقش ماکسول لرد را بازی کرد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا باید انتظار داشته باشیم که شان گان در نقش ماکسول لرد در فیلم سوپرمن: میراث جیمز گان ظاهر شود یا خیر.

فیلم Wonder Woman محصول 1984

با این حال، ددلاین شنیده است که در خط داستانی این فیلم به این شخصیت اشاره خواهد شد، اما می توان انتظار داشت که این شخصیت را در آثار بعدی دی سی ببینیم. فاز اول دنیای DC Gods and Monsters: Chapter One نام خواهد داشت و برخی از شخصیت های آن مجموعه ظاهراً در فیلم Superman: Legacy که سال آینده جلوی دوربین می رود، حضور خواهند داشت. .

شخصیت ماکسول لرد در دهه 1980 معرفی شد. او یک شخصیت و تاجر قدرتمند است که اولین بار در اولین شماره کمیک Justice League منتشر شده در سال 1987 ظاهر شد. گان قبلاً در فیلم Guardians of the نقش کراگلین و راکت راکون را بازی کرده است. سه گانه کهکشان و چندین عنوان دیگر از دنیای سینمایی مارول، و همچنین Weasel در The Suicide Squad که همگی توسط جیمز گان کارگردانی شده اند.

بخوانید  استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تیتراژ آغازین سری تهاجم مخفی مارول

از دیگر کارهای گان می توان به حضور در سریال های Super، The Belko Experiment، Ordinary World و The Terminal List اشاره کرد. شان گان به عنوان Weasel در Creature Commandos بازخواهد گشت، جایی که او همچنین نقش GI Robot را بازی می کند.