بخش داستانی بازی مدرن وارفر 3 | گیم پلی کامل با مجری (پخش زنده)


در جدیدترین لایو یک گیمر می‌خواهیم از ابتدا تا اواسط کمپین داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 سال ۲۰۲۳ میلادی را درکنار شما تجربه کنیم.

تقریبا ۱۲ سال بعد از اینکه غرق در تجربه‌ی بازی Modern Warfare 3 استودیو اینفینیتی وارد شدیم، قسمت سوم سه‌گانه‌ی جدید مدرن وارفر از راه رسیده است؛ سه‌گانه‌ای تازه که با بازی Call of Duty: Modern Warfare سال ۲۰۱۹ شروع شد و با بازی Call of Duty: Modern Warfare II سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا کرد. حالا باید ببینیم که استودیو Sledgehammer Games به‌عنوان سازنده‌ی اصلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 جدید، چه تجربه‌ای را به گیمرها ارائه می‌دهد.

در این پخش زنده که می‌توانید آن را به‌صورت کامل در یوتیوب ببینید، از اول تا اواسط کمپین داستانی بازی Modern Warfare 3 را تجربه می‌کنم. همزمان با پشت سر گذاشتن مراحل کمپین مدرن وارفر 3 جدید، پیام‌های شما در لایو چت را می‌خوانم و به آن‌ها پاسخ می‌دهم.

پس از پایان یافتن لایو می‌توانید ویدیو کامل ضبط‌شده از نیمه نخست گیم‌پلی بخش داستانی مدرن وارفر ۳ را به تماشا بنشینید. دیدگاه‌های خود در رابطه با بازی Modern Warfare 3 سال ۲۰۲۳ را با ما و کاربرهای دیگر در میان بگذارید.

بخوانید  رویداد پلی استیشن 2023 بیایید در مورد بازی های جدی صحبت کنیم
تربیت جنسی کودک را جدی بگیرد؛ چیزهایی است که باید بدانند 118 پزشکی.