با نزدیک شدن به پرایم روز، چند پیشنهاد عالی Lego Minecraft وجود دارد

ما در حال حاضر در میانه فصل معامله هستیم، به طوری که آمازون قبلاً قیمت های زیادی را در پیش از رویداد Prime Day هفته آینده کاهش داده است، و Walmart و Target میزبان رویدادهای فروش رقابتی خود هستند. بنابراین این یکی از بهترین زمان‌های سال برای تهیه اسباب‌بازی‌های گران‌قیمت مانند لگو است. خوشبختانه برای شما، ما چندین معامله لگو با موضوع Minecraft قابل توجه برای به اشتراک گذاشتن در اینجا داریم.

مجموعه زمین تمرین لگو Minecraft
مجموعه زمین تمرین لگو Minecraft

در حالی که چندین تخفیف موجود است، ستاره اینجا مجموعه 534 قطعه ای لگو Minecraft The Training Grounds است که دارای یک دوجو در سطح بالایی و یک آهنگر آهنگر Minecraft در زیر است، به علاوه مجموعه ای از مینی فیگورها از جمله نینجا، اسکلت، اراذل و اوباش. و یک خفاش این مجموعه معمولاً 80 دلار قیمت دارد، اما شما می توانید آن را با 50 دلار در حال حاضر در Walmart تهیه کنید.

برخی دیگر از تخفیف‌های Lego Minecraft را که در آمازون و والمارت موجود است را در زیر بررسی کنید.

البته اینها فقط برخی از معاملاتی است که می توانید در حال حاضر در لگوها پیدا کنید. در طول فروش گسترده والمارت، تخفیف‌های زیادی روی سایر لگوها وجود دارد، و Target 30٪ تخفیف برای مجموعه‌های لگو در طول رویداد Circle Week خود ارائه می‌کند. در ادامه می توانید نمونه ای از تخفیف های دیگر لگو والمارت را مشاهده کنید.

برای معاملات بیشتر، خلاصه ما از بهترین معاملات Prime Day Lego را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نمایش مبارزات و باس فایت در تریلر جدید بازی Steelrising