با این Meme Easter Egg در بازی Call Of Duty MW3 Zombies ارتقاء سلاح را دریافت کنید


حالت زامبی جهان باز Modern Warfare 3 شامل یک بازگشت ارزشمند به یکی از بزرگترین میم های Call of Duty است. در اینجا آمده است که چگونه می توانید “F to Tribute” را فشار دهید و همچنین ارتقای سلاح های خود را برای مسابقه بعدی زامبی خود ذخیره کنید.

یک مقبره مخفی وجود دارد که می توانید با آن تعامل داشته باشید، اما در منطقه خطرناک نقشه قرار دارد. محل دفن درست در جنوب غربی شهر قدیمی، بالای قلعه است، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

پینگ سبز نشان دهنده محل دقیق قبر است
پینگ سبز نشان دهنده محل دقیق قبر است

ایمن ترین و ساده ترین راه برای رسیدن به این مکان، یافتن یک پهپاد باز استقرار شده در همان نزدیکی است. شما می توانید به آسمان اوج بگیرید و با چتر نجات به قبر بروید. اگر مستقیماً به منطقه پر خطر بروید، می‌خواهید واقعاً به تمام وسایل ضروری برای زنده ماندن در منطقه مجهز شوید، مانند جلیقه 3 صفحه، امتیازاتی مانند Stamin-Up و Juggernog، و بسته دو یا سه‌گانه. سلاح های پانچ شده.

قبر با مجموعه ای از سلاح های بیرون زده از زمین مشخص شده است. این مکان مقبره پاسخی به Call of Duty: Advanced Warfare در سال 2014 است، جایی که شما این امکان را داشتید که در طول یک مراسم تشییع جنازه تعامل داشته باشید و به شما این امکان را می‌دهد که با فشار دادن دکمه‌ای برای لمس تابوت یک سرباز ادای احترام کنید. شاید شما فقط بخواهید از میم دیدن کنید و به آن ادای احترام کنید، اما همچنین می توانید ارتقاء سلاح را برای مسابقه بعدی خود دریافت کنید. در هر صورت، هنگام بازدید مطمئن شوید که اسلحه مناسب را در دست دارید.

بخوانید  Penny's Big Breakaway Is A New 3D Platformer From The Sonic Mania Team
مقبره تخم مرغ عید پاک
مقبره تخم مرغ عید پاک

تعامل با مقبره به شما پاداش خواهد داد با حذف سلاح فعال خود از تمام ارتقاء آن و سخت افزار مورد نیاز برای ارتقا مجدد را به شما می دهد. این ممکن است غیرمولد به نظر برسد، و می‌تواند باشد، اما ذخیره این بازدید برای قسمت آخر مسابقه شما می‌تواند مفید باشد.

مسابقات زامبی به شما این امکان را نمی دهد که کمیاب بودن سلاح یا سطوح Pack-a-Punch خود را حفظ کنید. شما همه اینها را هنگام نفوذ از دست می دهید و سلاح های خود را به سطح نادر اولیه خود باز می گردانید. این امر باعث می‌شود که بازدید از مقبره و حذف یکی از سلاح‌های Pack-a-Punched خود استراتژیک باشد، بنابراین حداقل می‌توانید موادی برای ارتقاء مجدد در مسابقه بعدی داشته باشید.

این روش بازیابی منابع مفید است، اما شما شما همیشه کیفیت دقیق مواد را دریافت نمی کنید. به عنوان مثال: شما می توانید یک تفنگ طلای کمیاب داشته باشید که کاملاً بسته بندی شده است، اما فقط برای دریافت یک تفنگ آبی کمیاب با یک یا دو ارتقاء Pack-a-Punched با مواد پاداش دریافت کنید.

با این حال، نگه داشتن چیزی بهتر از از دست دادن همه چیز است. اگر فقط برای میم ظاهر می شوید، هنگام ادای احترام به طور فعال بهترین سلاح خود را در دستان خود نگه ندارید. جوایز اضافی همچنین می‌تواند شامل مواردی مانند هدیه پاپ عنصری باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زامبی ها، ما یک راهنمای کامل برای کمک به شما در یافتن شماتیک های Ray Gun و Wunderwaffe DG-2 داریم. در اینجا راهنمای کامل ما در مورد سلاح Scorcher Wonder است.

بخوانید  فهرست بازی‌های اساسی PlayStation Plus ژوئن 2023

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

Größe ecover weichspüler rose u.