با این معامله «۲ بخر، ۱ بگیر» کتاب‌های داستانی و هنری Destiny را خریداری کنید

داستان Destiny 2 یکی از بهترین ها در زمینه بازی است، حتی اگر همیشه در خود بازی به درستی توضیح داده نشده باشد. با این حال، طی چند سال گذشته، توسعه‌دهنده Bungie عادت کرده است که بخش‌هایی از این بنای جهانی را در شش جلد صحافی شده به نام Destiny Grimoire Anthology بسته‌بندی کند. این مجلدات مجموعه‌ای عالی برای طرفداران سرسخت هستند و به لطف فروش Target در این هفته، به ازای هر دو کتاب Destiny 2 که خریداری می‌کنید، می‌توانید یک سوم کتاب را رایگان دریافت کنید. با این معامله، می‌توانید هر شش گلچین تاریخ را فقط با قیمت چهار تا دریافت کنید.

هر کتاب در گلچین Destiny Grimoire بر موضوعات و داستان های مختلف از جهان سرنوشت تمرکز دارد. یکی تاریخ کامل کندو، دیگری Cabal و دیگری Fallen را پوشش می دهد. جدیدترین مجموعه پر از داستان هایی در مورد Ghosts، روبات های کوچکی است که بازیکنان Destiny 2 را دنبال می کنند و به آنها قدرت های فوق العاده می دهند. اگر از طرفداران Destiny هستید، همه کتاب‌های موجود در مجموعه ارزش دیدن را دارند، و اغراق نیست اگر بگوییم که نوشته‌های بسیار جالبی در رابطه با بازی وجود دارد، حتی اگر گاهی اوقات کمی پنهان و دشوار باشد. پیدا کردن.

گلچین گریمور سرنوشت، جلد 1
گلچین گریمور سرنوشت، جلد 1

Target علاوه بر مجموعه‌های داستانی، مجموعه کتاب‌های هنری Bungie، The Art of Destiny را نیز در معرض فروش قرار داده است. در حال حاضر دو جلد کتاب هنری وجود دارد، اما جلد سوم برای پیش‌فروش در دسترس است و در 28 ژانویه منتشر خواهد شد. آنها نیز بسیار چشمگیر هستند، زیرا Destiny همیشه از کارگردانی هنری عالی در طول تاریخ 10 ساله فرنچایز بهره برده است. با فروش نه کتاب در مجموع، این بدان معناست که شما فقط دو سوم آنها را پرداخت می کنید.

بخوانید  Texas Chain Saw Massacre Devs On Best Horror Games, Their Game's Final Girl, And Texas Chainsaw 2 Hopes

بهترین معاملات در مورد کتاب های Destiny 2 در Target

اگر به داستان Destiny 2 علاقه ای ندارید، نترسید: تبلیغ Target “2 بخر، 1 رایگان دریافت کن” فقط برای کتاب های Bungie نیست. همچنین می‌توانید از این معامله در مورد کتاب‌ها، فیلم‌ها و (شاید مهم‌تر) بازی‌های ویدیویی Target و همچنین موارد دیگری مانند بازی‌های رومیزی استفاده کنید. تبلیغات Target فقط تا 13 جولای ادامه دارد، بنابراین تا می توانید از آن استفاده کنید.

این فروش پاسخ Target به Amazon Prime Day است که از 16 تا 17 جولای برگزار می شود. و در حالی که Prime Day هنوز شروع نشده است، آمازون همچنین فروش کتاب و همچنین معاملات خود را با عنوان «2 بخر، یک دریافت کن» در بازی های ویدیویی دارد. کتاب‌های Destiny 2 در فروش آمازون گنجانده نشده‌اند، اما ارزش این را دارد که ببینید آمازون چه چیز دیگری را ارائه می‌کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر