با این اسباب بازی گران قیمت به لباس سیمبیوت مارول 2 اسپایدرمن نگاه کنید

مرد عنکبوتی در بازی بعدی خود ظاهر جدیدی دارد، البته ظاهری که طرفداران کتاب های مصور با آن آشنا هستند. ظاهر جدید پیتر پارکر با کنار گذاشتن نخ‌های سنتی قرمز، سفید و آبی برای چیزی ارگانیک‌تر، یک مجموعه ساده سیاه و سفید است که بسیار جذاب است. و به لطف Hot Toys، می توانید قبل از اکران Marvel’s Spider-Man 2 در 20 اکتبر به این لباس جدید شیک نگاه کنید.

بسیار شبیه به منابع کتاب کمیک، لباس جایگزین سیمبیوت از نظر طراحی زیبا و ساده است. بیشتر مشکی است و نماد مرد عنکبوتی سفید رنگ پیتر پارکر را احاطه کرده است، اما به این ظاهر تغییر شکل Insomniac داده شده است. در حالی که نسخه کمیک اساساً یک نسخه است که در سال 1984 در جنگ های مخفی شماره 8 عرضه شد، این نسخه جزئیات ظریف تری دارد. پانل های اکسپوز، سطحی براق برای تکرار ماهیت ارگانیک این کت و شلوار، و خطوط ظریف در این طرح بافته شده است.

پشت در مشکی.
پشت در مشکی.

آلبوم عکس

برای ماکت Hot Toys، این شکل همچنین دارای بدنه ای است که به تازگی از خط قبلی بازی های ویدیویی شاهکار مرد عنکبوتی، پنجه های مفصلی با پیچک های مشکی، مجموعه ای از لوازم جانبی از جمله یک وب شوتر مشکی با لوازم جانبی وب مشکی جدید طراحی شده، بال های وب، افکت شاخک، دسته های مختلف قابل تعویض و پایه نمایشگر خود را نشان می دهد. جالب ترین مورد اضافی در اینجا، منحصر به فرد برای نسخه ویژه، یک سر ماسک اضافی است که تغییر شکل می دهد. قیمت آن هنوز در دسترس نیست، اما احتمالاً حدود 305 دلار است رقم Spider-Man 2.0 به فروش می رسد .

بخوانید  معرفی سری رنگی Kaleidoscope Netflix

این تنها شماره جدیدی نیست که Hot Toys در این هفته اعلام کرده است، زیرا این شرکت از اولین محصولات در خط Artisan خود رونمایی کرد. جوکر از شوالیه تاریکی و آناکین اسکای واکر از Revenge of the Sith، مینی فیگورهای کاملاً جدیدی دریافت می‌کنند که برجسته‌ترین این کپی‌های مقیاس ششم، کاشت‌های موی پشمی ماهرانه است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.