با ادگار آلن پو در موزیک ویدیوی The Pale Blue Eye با بازی کریستین بیل آشنا شوید

The Pale Blue Eye توسط کراس کریک، تهیه کننده The Trial of the Chicago 7 تامین مالی و تولید می شود. کریستین بیل در کنار جان لشر از Grisbi Productions و تایلر تامپسون آنها به عنوان تهیه کننده پروژه Cross Creek Pictures کار می کنند. از جمله عوامل اجرایی این فیلم ترسناک گوتیک عبارتند از: تریسی لندون و دیلن وودارد او به Grisby Productions اشاره کرد.

فیلم چشم آبی کم رنگ بر اساس رمانی هیجان انگیز به همین نام نوشته شده است لویی بایار انجام می شود و اسکات کوپر او نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی را بر عهده داشت. داستان این فیلم حول تلاش برای حل یک سری قتل است که در سال 1830 در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت رخ داده است. در این فیلم، کریستین بیل نقش یک کارآگاه کارکشته را بازی می کند که با کمک یک دانشجوی جوان اما با روحیه به نام ادگار آلن پو، به تحقیق درباره قتل می پردازد. که بعدها به یک نویسنده مشهور جهانی تبدیل شد.

دانلود فیلم آپارات

کلیپ کوتاهی از فیلم معمایی گوتیک نتفلیکس به نام چشم آبی کم رنگ منتشر شده است که نشان می دهد کارآگاه آگوستوس لندور با ادگار آلن پو ملاقات می کند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، رسانه IGN کلیپ جدیدی از فیلم چشم آبی رنگ پریده را در نتفلیکس منتشر کرد. این ویدیوی کوتاه از برخورد کارآگاه آگوستوس لندور با افرانی است کریستین بیل با بازی ادگار آلن پو هری ملینگ تعدادی از دانشجویان آکادمی نظامی ایالات متحده را نشان می دهد که با هم کار می کنند تا معمای قتل را حل کنند. این فیلم گوتیک در تاریخ 6 ژانویه در نتفلیکس پخش خواهد شد.

بخوانید  نحوه مشاهده رمز وای فای ذخیره ‌شده در اندروید و iOS

جیلیان اندرسونبازیگر سریال The Crown رابرت دووالمجری که در Tender Mercies (Tender Mercies) ظاهر می شود، لوسی بویتونبازیگر Bohemian Rhapsody توبی جونزمجری که در First Cow ظاهر می شود شارلوت گینزبورگبازیگر فیلم ضد مسیح هری لاوتیبازیگر سریال صنعت سایمون مک برنیبازیگر ردیف کارناوال فرد هچینگربازیگر فیلم خیابان ترس، هدلی رابینسونبازیگر فیلم موکسی جوی بروکسبازیگر مولی بازی و برنان کیل کوکبازیگر فیلم Encounter به همراه کریستین بیل و هری ملینگ در این فیلم بازی می کنند.