باگ Destiny 2 Triumph Progress را بازنشانی می‌کند و در نهایت مهر و موم‌هایی را که به دست آورده‌اید حذف می‌کندBungie در توییتر اعلام کرد که در حال حاضر در حال بررسی یک باگ Triumphs در Destiny 2 است. برخی از پیشرفت‌های Triumphs بازنشانی شده است، که منجر به حذف احتمالی Seals به‌دست‌آمده می‌شود – و بنابراین، برای برخی از بازیکنان، عنوان‌های کسب شده از دست می‌رود.

این اشکال پس از انتشار پچ 6.3.0.5 رخ می دهد. Bungie تمدید شده است پچ 6.3.0.5 نگهداری پس زمینه چهار ساعت، با زمان پایان جدید در 2:00 بعد از ظهر به وقت PT / 5:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تنظیم شده است. بازیکنان نیز متوجه این موضوع شده اند جامعه ردیت Destiny 2با این ادعا که برخی از Triumph های تکمیل شده آنها به وضعیت ناتمام بازگشته اند.

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Lightfall – Reveal

پیروزی در Destiny 2 اهدافی است که بازیکنان می توانند برای کسب عناوینی مانند Cursebreaker و Rivensbane تکمیل کنند. انجام برخی از Triumph ها می تواند بسیار پر زحمت باشد، که منجر به درخواست های شدید بازیکنان برای رفع مشکل می شود.

در Hotfix 6.3.0.5، Blue Engrams به طور رسمی منتشر شده است و بازیکنانی که در جعبه دنده نرم قرار دارند، در عوض Glimmer drops دریافت خواهند کرد. در دیگر اخبار Destiny 2، Seasons of the Seraph به زودی به پایان می رسد و Lightfall در 28 فوریه منتشر می شود.

می‌توانید پوشش‌های بیشتری از Destiny 2 را در زیر مشاهده کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.