بازی V Rising پرفروش‌ترین بازی ماه می در بریتانیا بود

در حالی که پلی استیشن 5 پرفروش ترین کنسول ماه می است 2024 در منطقه بریتانیا پرفروش ترین بازی به بازی V Rising رسید.

V Rising یک بازی RPG بقا، پرفروش ترین بازی ماه می است. 2024 بریتانیا بود. این آمار توسط GfK اعلام شده است که فروش فیزیکی و دیجیتالی را برای اکثر ناشران بزرگ به جز Nintendo و 505 Games دنبال می کند.

پس از دو سال دسترسی زودهنگام، سرانجام V Rising ماه گذشته بر روی رایانه شخصی و هفته گذشته برای پلی استیشن 5 منتشر شد. استودیو Stunlock موفق شد متای 83 و 81 را بر روی پلتفرم های ذکر شده به دست آورد و آن را در رتبه اول نرم افزار قرار دهد. نمودار فروش بالای آثار نام‌های آشنا مانند EA Sports FC 24 و GTA V.

به طور کلی، ماه آهسته ای برای بازی داشتیم و فروش کلی بازی های ویدیویی نسبت به می 2023 21 درصد کاهش داشت. البته سال گذشته در این ماه، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom منتشر شد.

Fallout 4، پرفروش‌ترین بازی آوریل این ماه، به رتبه چهارم سقوط کرد و پس از آن Helldivers 2 و Ghost of Tsushima: Director’s Cut قرار گرفتند. Ghost of Tsushima دومین بازی موفقیت‌آمیز پلی‌استیشن پس از Hell Divers 2 است. Helldivers 2 در ماه فوریه و مارس در صدر جدول‌ها در بریتانیا قرار گرفت.

شبح تسوشیما

یکی دیگر از بازی‌های جدید در این نمودار برای ماه می Paper Mario: The Thousand Year Door در رتبه هفتم بود، اگرچه این آمار فقط بر اساس فروش فیزیکی آن بازی است. زیرا نینتندو اعداد فروش دیجیتالی را اعلام نمی کند.

بخوانید  Los Angeles Chargers از برنامه NFL خود با The Sims 2 رونمایی کرد

در بخش سخت افزار، فروش کنسول نسبت به ماه گذشته 10 درصد و نسبت به مدت مشابه سال گذشته تقریباً 33 درصد کاهش یافته است. PS5 با کنسول نینتندو سوییچ و سری Xbox همچنان پرفروش‌ترین کنسول است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر