بازی Star Wars Outlaws ویدیوی گیم‌پلی توسعه یافته جستجوی مخفیانه Gunslinger را به نمایش می‌گذارد

Star Wars Outlaws خیلی زود منتشر می شود و یوبی سافت در رویداد Ubisoft Forward خود نگاهی عمیق به بازی آینده انداخت. نسخه ی نمایشی طولانی گیم پلی نشان می دهد که کی از ابتدا تا انتها ماموریتی را انجام می دهد و در آن توضیحاتی در مورد اینکه واقعاً چقدر جهان گسترده است.

زمانی شروع می‌شود که کی قراردادی را تنظیم می‌کند تا به دنبال متخصصی بگردد که بتواند یکی دو چیز را در مورد شلیک اسلحه به او آموزش دهد. کی را نشان می داد که در حال کاوش در کشتی خود، تریل بلیزر، و پیش از انفجار در فضا به سمت کابین خلبان می شود. انتقال از آشیانه به فضا برای کنترل کامل کشتی او بدون درز بود. او چند کشتی دشمن را سرنگون کرد – که، طبق تفسیر، بخشی از سیستم این سیاره و توانایی شما برای کسب اعتبار در طرفین است – سپس به فضای ابری پرید و به قلمرو هات رسید. بسیار شبیه انتقال به آویز، پرش به فضای ابری راهی سریع برای بارگیری در یک محیط جدید به نظر می رسید.

تفسیر اشاره می کند که شهرت کی در نزد هات ها زیاد نیست، بنابراین او باید هنگام کاوش در Mos Eisley مراقب باشد. سپس ما مونتاژی از کی در حال کاوش در صحرا با دوچرخه سواری و اسکن یک قلعه با میکروبینچشمی هایش برای علامت گذاری اهداف گرفتیم. او به گوشه ای ساکت رفت و همراهش نایکس را دنبال کرد. او سپس پودوی ابدی همه را در بخش‌های مخفی کاری که یادآور بازی‌های Assassin’s Creed است، شکست داد، اما با چاقو زدن کمتر و مشت‌های بیشتر. او اطلاعات غیرمنتظره ای برای شناسایی هدف خود پیدا کرد، اما ناگهان کشف شد و به هر حال شروع به انفجار کرد. همه اینها او را به سمت تفنگچی مورد نظرش سوق داد که به نظر می رسید خودش در حال فرار است.

بخوانید  سریال جدید سازنده Breaking Bad و Better Call Saul بسیار متفاوت خواهد بود

«جنگ ستارگان یاغی» با بازی کی وس، یک شرور که راه خود را از طریق دنیای جنایتکار مخوف باز می کند، در حالی که نقشه یک سرقت بزرگ را دارد. Vess در طول داستان با رئیس‌های جنایتکار آشنا و جدید روبرو می‌شود، از جمله Jabba the Hutt بدنام – و یک DLC روایی با حضور Jabba منبع بحث‌هایی بوده است. این اکشن بین فیلم‌های سه‌گانه اصلی «امپراتوری ضربه می‌زند» و «بازگشت جدی» اتفاق می‌افتد.

Star Wars Outlaws در تاریخ 30 آگوست برای PC، PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شود. پیش‌سفارش‌های Gold و Digital Ultimate Edition زودتر از 27 آگوست دریافت می‌شوند. برای جزئیات بیشتر، راهنمای پیش‌سفارش Star Wars Outlaws را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر