بازی Palworld رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان Counter Strike 2 را شکست


بازی Palworld توانسته به رکورد جدیدی از نظر تعداد بازیکنان همزمان در استیم دست یابد.

رکوردشکنی بازی Palworld همچنان ادامه دارد و این بار توانسته است در بین بازی هایی که بیشترین بازیکن همزمان روی پلتفرم استیم دارند، جایگاه دوم را از آن خود کند. همزمان ترین بازیکنان این بازی ویدیویی 1 میلیون و 864 هزار و 421 بازیکن و اکنون بالاتر از Counter-Strike 2 با 1 میلیون و 818 هزار و 773 بازیکن همزمان قرار دارد. رتبه اول به بازی PUBG: Battlegrounds با سه میلیون و 527 هزار و 248 بازیکن تعلق دارد.

به نظر می رسد Palworld از 2 میلیون بازیکن همزمان در تمام پلتفرم ها فراتر رفته است

هنوز یک هفته از انتشار Palworld نمی گذرد و در این مدت کوتاه این بازی بقا و جمع آوری هیولا فروش خوبی دارد. 6 میلیون نسخه فروخت. استودیوی Pocketpair، سازنده بازی، پیشتر اعلام کرده بود که تعداد بازیکنان همزمان این اثر در تمامی پلتفرم ها از مرز 1.7 میلیون نفر گذشته است. بنابراین می توان تخمین زد که این تعداد اکنون از مرز دو میلیون بازیکن عبور کرده است.

Palworld اکنون بر روی Xbox One، Xbox Series X | در دسترس است Xbox Series S و PC در دسترس هستند و همچنین در سرویس Xbox Game Pass موجود هستند. اگرچه نسخه Steam با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شد، اما نسخه های Xbox و Microsoft Store این بازی به دلیل باگ ها و مشکلات دیگر مورد انتقاد قرار گرفتند. تولیدکنندگان دلیل این مشکلات را وجود نسخه های مختلف و روند اخذ مجوز عنوان کردند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تاریخ انتشار Metal Gear Solid Delta: Snake Eater لو رفت؟