بازی Lies of P در مرحله نهایی ساخت قرار دارد


به قول کارگردان بازی Lies of P، مراحل توسعه این بازی روح پینوکیو در انتهای راه است.

چوی ژیوونکارگردان بازی Lies of P در مصاحبه ای اعلام کرد که بازی Lies of P در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و بنابراین می توان انتظار داشت که این اثر روح مانند که بر اساس شخصیت و دنیای پینوکیو ساخته شده است، در زمان اعلام شده خود باقی بماند. تاریخ انتشار تقریبی Jiwon گفت که در ماه آگوست، توسعه بازی Lies of P تقریبا 70 درصد پیشرفت کرده است، بنابراین هنوز کار زیادی برای تکمیل بازی وجود دارد.

اما طی چند ماه گذشته، تیم سازنده پیشرفت خوبی داشته است و اکنون در حال کار بر روی جزئیات نهایی است، که شامل اشکال زدایی کد بازی و اتمام آن می شود: “ما در ماه آگوست اعلام کردیم که بازی تقریباً تمام شده است. 70٪، اما اکنون به پایان رسیده است. در یک بسیار پیشرفته تر است. قسمت اعظم توسعه بازی به پایان رسیده و سایر قسمت ها در مراحل پایانی هستند. ما در حال رفع اشکالات، بهینه سازی و انجام کارهای نهایی هستیم.”

با توجه به این موضوع، تاریخ دقیق انتشار بازی احتمالا به زودی اعلام خواهد شد و نزدیک ترین احتمال برای اعلام این زمان، Game Awards 2022 است که در 18 دسامبر برگزار می شود. در حال حاضر، بازی Lies of P بر روی پلی استیشن 5 منتشر می شود، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، این بازی از روز خروج وی برای کاربران Xbox Game Pass و PC Game Pass در دسترس خواهد بود. .