بازی Hitman 3 برای یک اجرای دیگر VR Assassination دوباره بارگذاری می شود

بازی Hitman 3 برای هدست Meta Quest 3 معرفی شده است که این نسخه در حال بازسازی بازی 2021 برای ایجاد یک تجربه جدید است. بازی Hitman 3 VR: Reloaded که توسط XR Games با همکاری IO Interactive توسعه داده شده است، انرژی جان وو را نیز به ترکیب می‌آورد، زیرا می‌توانید برای اولین بار از سلاح‌های دوگانه استفاده کنید.

XR Games ادعا می‌کند که این بُعد جدیدی به گیم‌پلی استراتژیک Hitman می‌بخشد و همانطور که اولین تریلر نشان می‌دهد، می‌توانید به سرعت دو دشمن را همزمان با یک جفت تپانچه نمادین 47 Silverballer ترور کنید.

تغییرات دیگر عبارتند از سبک هنری کاملاً جدید، محیط‌های بهبودیافته با عناصر تعاملی بیشتر، رابط کاربری اصلاح‌شده برای VR، و گزینه‌های حرکتی بهبودیافته برای آسان‌تر کردن محیط‌ها. XR Games اضافه کرد که بهبودهای بصری و مکانیک های گیم پلی اصلاح شده را در کنار بسیاری از تنظیمات دیگر در Hitman 3 اعمال کرده است.

این اولین باری نیست که Hitman 3 برای VR اقتباس می شود (در این حالت در PS4، PS5 از طریق سازگاری به عقب و بر روی رایانه شخصی قابل بازی است)، اما به نظر می رسد این یک رویکرد متمرکز تر برای ایجاد یک نسخه همه جانبه تر باشد. اکنون برای پیش‌سفارش در فروشگاه Meta Horizon قبل از راه‌اندازی تابستان 2024 در دسترس است و بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند از تخفیف 10 درصدی به عنوان بخشی از پیشنهاد ویژه زودهنگام استفاده کنند.

IO Interactive در حال ساخت یک بازی جدید جیمز باند است و رودریگو سانتورو کهنه کار Ubisoft را به عنوان مدیر ماموریت در این پروژه استخدام کرده است. توسعه دهنده Hitman که در حال حاضر تحت عنوان کاری Project 007 در حال توسعه است، قصد دارد “فانتزی جاسوسی نهایی” را در نسخه اصلی خود از این شخصیت ایجاد کند.

بخوانید  کیس Black Ops 6 برای دستگاه های نسل هشتم؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر