بازی Fortnite Champion Series 2023 فاش شد که شامل جایزه 10 میلیون دلاری استجای تعجب نیست که Fortnite Champion Series برای سال 2023 بازگشته است و نقشه راه اخیراً فاش شده آن مسیری را مشخص می کند که Fortnite رقابتی برای کل سال تقویمی چگونه خواهد بود. سری قهرمانان از فوریه تا حداقل آگوست برگزار می شود و مسابقات قهرمانی جهان در پایان سال برگزار می شود.

قیمت کل این سریال 10 میلیون دلار است و در روز پنجشنبه 2 فوریه (2 فوریه) پخش خواهد شد. این یک فرمت دو نفره را دنبال می کند، با چهار رویداد مهم که قرار گرفتن در مسابقات قهرمانی نهایی را تعیین می کند. شاید بزرگترین خبر اینجا این باشد که مسابقات قهرمانی جهان شخصاً و به تبعیت از رویداد سال گذشته تعیین می شود. در پایان سال 2023 در کپنهاگ برگزار خواهد شد، بدون اینکه هنوز تاریخ قطعی مشخص نشده باشد.

در حال پخش: Fortnite Chapter 4 A New Beginning Trailer

فرمت مسابقات از ساختار رقابتی معمول Fortnite پیروی می کند، به طوری که بازیکنان با واجد شرایط شدن برای “Elite Division”، بالاترین سطح رقابت تقسیمی در بازی، جایگاهی را در رشته های اصلی کسب می کنند. تعدادی اسلات به هر منطقه جغرافیایی از جهان اختصاص داده شده است. ، از اتحادیه اروپا تا برزیل.

سپس بازیکنان بر اساس رتبه بندی خود در پنج هفته رقابت در هر یک از سه رشته اصلی امتیاز کسب می کنند. آخرین رشته، “سرگرد آخرین شانس”، درست مانند مسابقات قهرمانی جهان، تنها سه روز ادامه خواهد داشت. بازی نهایی نهایی در قالب شش بازی برگزار می شود و برندگان 4 میلیون دلار درآمد خواهند داشت. برندگان سه رشته برتر 2 میلیون دلار برنده خواهند شد.

مانند سال های گذشته، بازیکنانی که سری قهرمانان را تماشا می کنند، شانس برنده شدن وسایل آرایشی را خواهند داشت. این شامل توییچ، کانال رسمی فورتنایت یوتیوب، و حتی درون بازی در Legends Landing با وارد کردن کد جزیره ای خاص می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.