بازی Every Destiny 2 Lightfall Exotic رونمایی شد

برای Lightfall، تعدادی از این Exotics روی زیر کلاس جدید Strand تمرکز خواهند کرد. Bungie تاکنون تنها تعدادی از Exotics جدید را معرفی کرده است، اما به نظر می‌رسد این ابزارهای جدید زرادخانه‌های Guardians را تقویت می‌کنند. با پیشروی سال، می‌توانید انتظار داشته باشید که Exotics بیشتری از طریق مسیر پاداشی که با هر فصل جدید ارائه می‌شود در دسترس قرار گیرد، و اگر به چالشی می‌روید، Raids، Lost Sectors of Legend و dungeons منبع خوبی برای به دست آوردن آن هستند. این دنده قدرتمند

یکی از Lightfall Exotics چندین ماه است که وجود دارد، زیرا Bungie تفنگ خودکار طوفان Quicksilver را به عنوان جایزه پیش‌سفارش برای گسترش آن ارائه کرده است. در سطح پایه خود، این اسلحه به هر چیزی که در مسیر شما باشد آسیب های همه کاره وارد می کند. می‌تواند گلوله‌های جنبشی پربار شلیک کند، با برخوردهای متوالی یک راکت کوچک پرتاب می‌کند و می‌تواند به یک نارنجک‌انداز قدرتمند تبدیل شود. برای کسانی از شما که قبلاً این سلاح را دارید، Exotic Catalyst آن در Lightfall در دسترس خواهد بود و افکت های Strand جدیدی را به ساخت آن اضافه می کند.

زمانی که یک الحاقیه جدید Destiny 2 وارد می‌شود، معمولاً می‌توانید انتظار داشته باشید که در یک خط داستانی عظیم شیرجه بزنید، در فعالیت‌های فصلی شرکت کنید و مهم‌تر از همه، شکار جدیدی برای غارت‌های عجیب و غریب شروع کنید. Lightfall زرادخانه جدیدی از بهترین تجهیزات با کیفیتی را که می توانید در Destiny 2 پیدا کنید، قطعات زره و سلاح گرم قدرتمندی را معرفی می کند که مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهد. هر Exotic ظاهر و ویژگی منحصر به فردی دارد، و وقتی با سیستم ساخت ساخت Destiny 2 ترکیب می‌شود، معمولاً یک ساخت قدرتمند وجود دارد که می‌توان برای کمک به به حداکثر رساندن مهارت‌ها و سبک بازی Guardian شما کمک کرد.

بخوانید  نگاهی دقیق تر به ترانک های الهام گرفته شده از آکیرا مایکل بی جردن برای Creed III بیندازید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.